Hľadáš darček pre maminu, priateľku alebo manželku? Toto môže byť práve on!

S prvým napadnutým snehom sa tiež zvyšuje uvedomenie si, že Vianoce sú už naozaj o pár dní tu, a tak by sme sa mali už pomaly obzerať po tom, čím obdarujeme svojich blízkych.

S prvým napadnutým snehom sa tiež zvyšuje uvedomenie si, že o pár dní sú tu skutočne Vianoce, a tak by sme sa mali už pomaly obzerať po tom, čím obdarujeme svojich blízkych.

Množstvo inšpirácií nájdete aj v internetových obchodoch u nás, ale aj v tých čínskych, kde máte rôzne produkty od výmyslu sveta „pod jednou strechou“.

Dnes pre vás máme tip na darček napríklad pre maminu, sestru, manželku či priateľku. Ide o inteligentný vysávač výrobcu Homgeek, ktorý si poradí nielen s drobným neporiadkom bežného dňa, ale aj s padajúcou srsťou vášho domáceho miláčika. Čo teda tento pomocník ponúka?

Homgeek Automatic Robotic Vacuum Cleaner disponuje úzkym telom, ktoré na výšku meria len 7,5 centimetra, v priemere 28,5 centimetra a váži len 1,72 kilogramu. Na vrchu jeho tela nájdete len tlačidlo pre zapnutie/vypnutie a kryt na zásobník, ktorého objem je 450 ml. Na jeden zásobník tak dokáže pokojne upratať celý byt.

O výdrž sa postará 2 200 mAh batéria, ktorá na jedno nabitie udrží vysávač pri živote 90-120 minút. Na plnú kapacitu ju nabijete behom 3-4 hodín. Tiež sa nemusíte báť, že vám hluk bude vybíjať okná. Vysávač dokáže pracovať potichu, pod 45 dB.

Homgeek vysávač si poradí s akýmkoľvek povrchom, na radu výrobcu by ste sa však mali vyhnúť kobercom s dlhým vlasom. Zariadenie je navyše navrhnuté špeciálne pre tých, ktorí si svoju domácnosť nevedia prestaviť bez svojho štvornohého domáceho miláčika, ktorých chlpy sú jednoducho všade.

TIP REDAKCIE
Repasovaný iPhone alebo PS5: Orange si k Vianociam pripravil niekoľko noviniek

Ceny sa robotické vysávače sa pohybujú celkom vysoko, no práve tento kúsok sa k tejto cenovej relácii ani nepribližuje. Daňou za nízku cenu je však absencia možnosti ovládania prostredníctvom aplikácie vo svojom smartfóne. Namiesto toho budete môcť vysávač ovládať prostredníctvom ovládača, ktoré nájdete v balení.

Pôvodná cena Homgeek Vacuum Cleaner predstavuje 88,96 EUR. S naším zľavovým kódom AJ23 zníži na ešte prívetivejších 68,79 EUR.

Zľavový kód bude aktuálny do 30. decembra 2017.

>>> Zobraziť kompletné špecifikácie <<<

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať