Anonymous: NASA sa pripravuje na oznámenie existencie mimozemšťanov

Azda najznámejšia hackerská skupina známa ako Anonymous údajne získala informácie z NASA, ktoré naznačujú, že národný úrad pre letectvo a vesmír chystá veľké predstavenie.

Azda najznámejšia hackerská skupina známa ako Anonymous údajne získala informácie z NASA, ktoré naznačujú, že národný úrad pre letectvo a vesmír chystá veľké predstavenie. Skupina Anonymous bola doteraz známa hlavne vďaka ich kybernetickej vojne proti Islamskému štátu a Donaldovi Trumpovi. Ich najnovšie video je podstatne iné.

Podľa hackerov sa národný úrad pre letectvo a vesmír, NASA, chystá oznámiť objavenie mimozemského života. Popravde, aj nám to príde ako vystrihnuté z veľkej knihy konšpirátorov či sa NASA skutočne podujme k niečomu podobnému však aj naďalej ostáva záhadou. Anonymous pritom tvrdia, že na poslednom zasadnutí amerického výboru pre vedu, vesmír a technológie vystúpil práve hovorca NASA, profesor Thomas Zurbuchen.

https://www.youtube.com/watch?v=HGh8n1XxDrg

Naša civilizácia je na pokraji odhalenia dôkazu mimozemského života. Ak zoberie do úvahy všetky rôzne činnosti a úlohy, ktoré sa zaoberajú hľadaním cudzieho života, sme na pokraji jedného z najhlbších, nebývalých objavov v histórii,“ uviedol hovorca.

Anonymous následne na svojom webe, anonews.co zverejnili stanovisko: „Dôkazy, ako sa zdá, naznačujú, že sa na oblohe nad nami niečo deje“.

TIP REDAKCIE
Energetika EÚ v roku 2020: Štvrtina celkovej elektriny sa vyrobila v jadrových elektrárňach

Existuje veľa ľudí, ktorí neoficiálne tvrdia, že ľudstvo už s mimozemšťanmi kontakt naviazalo. Nejde pritom len o mikroorganizmy obiehajúce vnútri masívnych oceánov ale o vyspelé vesmírne civilizácie. Pred 25 rokmi sme nevedeli, že existujú planéty mimo našej solárnej sústavy. Dnes sme potvrdili existenciu viac než 3 400 exoplanét, ktoré obiehajú okolo iných sĺnk – budeme aj naďalej prichádzať s novými objavmi,“ dodáva skupina Anonymous.

Len minulý týždeň NASA oznámila, že našla 219 nových planét, z toho je až 10 takých, ktoré majú vhodnú veľkosť aj teplotu na to, aby sa na nich mohol nachádzať život. Podľa agentúry AP tak mala agentúra naznačiť, že vo vesmíre s najväčšou pravdepodobnosťou nie sme sami. Sedem z desiatich nových planét má veľkosť Zeme a obieha hviezdy, ktoré sú podobné našim. V žiadnom prípade to neznamená, že na nich musí byť život. Znamená to, že na nich sú podmienky, ktoré životu vyhovujú.

Kozmický ďalekohľad Kepler už odhalil 4 034 planét, 50 z nich popisuje ako „podobné Zemi“.

Total
46
Zdieľaní
Total
46
Zdieľať