CES

Všetky hlavné správy z najväčšieho technologického veľtrhu na svete, CES 2018.

ASUS ROG predstavil herné novinky, z ktorých budeš slintať!

Spoločnosť ASUS Republic of Gamers (ROG) predstavila na veľtrhu CES 2018 najnovšie vybavenie pre hráčov.

Razer vyrobil mechanickú klávesnicu o veľkosti stolu!

Mechanické klávesnice v posledných rokoch zažili boom. Ľudia si pomaly ale isto začali uvedomovať ich nadradenosť a podstatne vyššiu presnosť, než pri ich membránových náprotivkoch.

Philips a Razer spájajú sily: Vznikla z toho spolupráca snov!

Spoločnosť Philips Lighting, svetový líder v osvetľovacej technike, oznámila prvé partnerstvo vo vývoji technológie Philips Hue Entertainment so spoločnosťou Razer, poprednou značkou pre hráčov.

Black Box VR plánuje otvoriť high-tech posilňovňu, v ktorej si vybudujete svaly hraním videohier

Mať v tréningovom pláne namiesto sérií cvikov názvy videohier je sen snáď každého, kto si nevie cvičenie užiť až tak naplno. Black Box VR teda ponúka možnosť rozptýliť sa pri nudnom budovaní svalstva.

120-palcová obrazovka v tvojom vrecku. Nový projektor od Sony rúca všetky bariéry

Japonský samuraj nám počas CES 2018 ukázal ako ozrutný kanón s kapacitami premietať 4K obraz, tak aj niečo, čo sa vojde do vrecka nohavíc.

OFICIÁLNE: Vivo predstavil prvý telefón so snímačom odtlačkov priamo v displeji!

V decembri minulého roka sa výrobca snímačov odtlačkov prstov, Synaptics, konečne rozhodol, že predstaví riešenie určené pre zabudovanie do displeja.

Sony na tohtoročnom CES predstavil zaujímavú aktualizáciu pre staršie slúchadlá

Na tohtoročnom veľtrhu CES nás japonský gigant potešil mnohými prichádzajúcimi novinkami, no spolu s nimi nás Sony poinformoval aj o prichádzajúcej aktializácii pre časť svojho starého sortimentu. Reč je o starých slúchadlách, na ktoré sa po novej aktualizácii už teší Google Assistant.

Nový ultra-sleek notebook od HP nutne potrebuje nový názov

HP si na tohtoročný veľtrh CES nadšene schovával veľké oznámenie ohľadom nového notebooku, ktorý by mal byť najsilnejším prenosným počítačom na svete.

Razer predstavil novú technológiu HyperFlux: Prichádza skutočne bezdrôtová myš!

Razer odpovedá na novinky, ktoré na trh uviedla spoločnosť Logitech. Pripravil totiž skutočne bezdrôtovú myš, ktorá v sebe nemá batériu. HyperFlux všetku energiu získava priamo z podložky.

HTC Vive Pro VR je tu: Prináša 2 OLED panely a o 78 % vyššie...

HTC prekvapilo konkurenciu a na CES 2018 predstavilo nový Pro model svojho obľúbeného VR headsetu. Novinka prichádza s výrazne vylepšeným displejom a oveľa viac.

Toto je Sunflower: Robotický dáždnik za 8 000 dolárov, ktorý sa otáča za slnkom...

Plážové dáždniky budú v roku 2018 disponovať najmodernejšou technológiou. Aspoň teda, ak si objednáš Sunflower, dáždnik z produkcie startupu Shadecraft.

Toyota ukázala bizarný koncept autonómneho auta: Spojí sa s Amazonom, Mazdou aj Uberom

Najväčší technologický veľtrh na svete, CES, je plný prekvapení. Toyota počas neho predstavila novú elektrickú a autonómnu platformu, ktorú má predávať svojim partnerom.

Má 3 kolesá, 320 km dojazd, stojí 29 000 € a je čisto elektrický: Túto novinku...

Spoločnosť z amerického Utahu, Vanderhall Motor na CES 2018 v Las Vegas ukázala svoju novinku – trojkolesový elektromobil s dojazdom cez 320 kilometrov.

Je ti jedna obrazovka na notebooku málo? Le Slide ti k nej hravo pridá...

Zapojiť niekoľko monitorov do notebooku je už niečo, čo verne poznáme. Gadget Le Slide od spoločnosti Slidenjoy pridá jednu dodatočnú obrazovku na každú stranu tvojho notebooku. Predstavený bude aj na veľtrhu CES.

Keď zaspíš, vypne svetlá: Nový matrac od Nokie posúva level pohodlia

Legendárna fínska značka, ktorú preslávili mobilné telefóny, chce preraziť aj vo svete gadgetov.

Ostatní práve čítajú