Kombinera: Najnovší hlavolam od Atari je dostupný pre smartfóny

Výnimkou nie sú ani konzoly a počítače.

Ikonická herná spoločnosť Atari obohatila obchody s aplikáciami o novú hru s názvom Kombinera. Poteší všetkých, ktorí si radi krátia čas logickými hádankami v nenáročnom prevedení.

Kombinera je vo svojej podstate logickou plošinovkou odetou do jednoduchej „neónovej“ grafiky. Hráč bude v tejto hre ovládať viacero farebných loptičiek súčasne. Musí ich kombinovať takým spôsobom, aby prekonal všetky prekážky a dostal sa do ďalšieho levelu.

Mechanika hry je naozaj zaujímavá. Vývojári dokonca pripravili samostatný web, kde jej princípy vysvetľujú. Nadšencov čaká celkovo 300 hlavolamov, ktorých náročnosť bude postupne stúpať.

Zdroj: Atari

Výhodou je, že v hre nebudú hráčov otravovať žiadne reklamy ani mikrotransakcie. Na druhú stranu, za titul Kombinera je nutné si jednorazovo zaplatiť. Verzia pre iOS stojí 5,99 eur (TU), verzia pre Android 6,99 eur (TU).

Titul je dostupný aj na iných platformách. Kombinera pre PlayStation vyjde hráčov na 14,99 eur, rovnaká cena platí aj pre konzoly Xbox, Nintendo Switch a počítače (Steam). Ako hra vyzerá, prezradí trailer nižšie.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Obrovský POZOR! Nové SMS-ky potichu kradnú peniaze, ak máš túto banku, spozorni!