Zlé správy: Nové Need for Speed zrejme nebude podporovať PlayStation 4 ani Xbox One

Mové NFS by mohlo vyjsť niekedy v priebehu novembra, čiže tesne pred sviatkami, kedy ľudia nakupujú najviac.

Od vydania posledného rozšírenia hernej série Need for Speed, Need for Speed: Heat, ubehli už takmer 3 roky. Toto dlhé čakanie sa však už zrejme čoskoro skončí. EA už má dlhšie pracovať na novom diele, ktorého debut by mohol nastať už koncom tohto roku, píše Game Rant.

Táto teória padla počas diskusie v relácii GrubbSnax dostupnej na stránke Giant Bomb. Moderátor, Jeff Grubb, tvrdí, že EA má s Need for Speed do konca aktuálneho roku veľké plány.

Exkluzivita pre PS5 a Xbox Series X/S?

Komunita sa má v tomto období dočkať aj novej hry, hoci sa s ňou spája jeden predpoklad, ktorý mnohých nepoteší. Herné štúdio má totiž uvažovať o upustení od podpory pre staršie generácie herných konzol, konkrétne PlayStation 4 a Xbox One.

Grubb tvrdí, že nové NFS by mohlo vyjsť niekedy v priebehu novembra, čiže tesne pred sviatkami, kedy ľudia nakupujú najviac. Údajne však pôjde o exkluzivitu pre konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Zdroj: EA

Niečo ako Underground

Čo sa týka prostredia, nadchádzajúce rozšírenie série by sa malo odohrávať niekde v Miami, pričom má v určitých smeroch pripomínať diely Underground. Nie je teda vylúčená ani tá možnosť, že pôjde o priame pokračovanie Need for Speed: Heat.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Slovákom spustili registráciu na Disney+. Ak to stihneš, získaš 20 % zľavu!

Uvedené informácie doposiaľ neboli potvrdené oficiálnym zdrojom, preto vám ich odporúčame brať s aspoň miernou rezervou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať