PlayStation, Xbox a Switch budú mať konkurenta. Atari pracuje na novej konzole

Americký priekopník z herného priemyslu už niekoľko rokov vyvíja úplne novú hernú konzolu, s ktorou by jedného dňa chcel konkurovať dnešnej špičke, ako je Xbox či PlayStation.

Aj keď toho zatiaľ veľa nevieme, dozvedeli sme sa aspoň to, že na niečom takom vôbec pracujú. Americký priekopník z herného priemyslu už niekoľko rokov vyvíja úplne novú hernú konzolu, s ktorou by jedného dňa chcel konkurovať dnešnej špičke, ako je Xbox či PlayStation.

Plány vrátane toho, že záhadná novinka bude založená na PC technológii, prezradil priamo sám šéf spoločnosti Atari, Fred Chesnais, počas rozhovoru pre GamesBeat, informuje web Polygon. Ten prebehol počas nedávneho podujatia E3.

Približne pred týždňom sa na YouTube objavilo video, lepšie povedané upútavka na záhadný produkt (Ataribox), kde neboli k dispozícii takmer žiadne užitočné informácie, iba elegantné telo aj z dreva. Rovnako vznikol nový web ataribox.com, kde je zverejnené len spomínané video, newsletter a nič viac.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22+ 5G: Poznáme očakávané špecifikácie aj to, ako bude vyzerať!

Atari prinieslo hernú konzolu naposledy v roku 1993. Volala sa Jaguar a jej predaj skončil o tri roky po príchode na pulty obchodov.

Total
34
Zdieľaní
Total
34
Zdieľať