Skladací smartfón aj trojica hodiniek: Telekom má v ponuke nový hardvér

Nové železo v Telekome.

Operátor Slovak Telekom zaradil do svojej ponuky niekoľko nových zariadení, ktoré si môžu zákazníci zadovážiť spolu s jeho mobilnými službami. Priestor dostal skladací smartfón od Huawei a rovno trojica modelov inteligentných hodiniek.

Novinkou číslo jeden v ponuke Telekomu je smartfón Huawei P50 Pocket – štýlové véčko, ktorému sa venujeme posledné dva týždne. Recenziu nájdete tu.

Konkurent modelu Galaxy Z Flip 3 od Samsungu používateľov oslovuje 6,9-palcovým ohybným OLED displejom so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, čipsetom Snapdragon 888 bez 5G pripojenia a v neposlednom rade výkonným hlavným fotoaparátom.

huawei
Foto: Red.

Charakteristickým prvkom smartfónu sú dva kruhy na jeho vonkajšej strane, v ktorých sídlia fotoaparáty a sekundárny displej pre zobrazovanie upozornení a ďalších náležitostí.

Plná cena zariadenia bola stanovená na 1399 eur, ceny prislúchajúce k jednotlivým mesačným programom nájdete TU, na webe Telekomu. Len pre istotu dodáme, že Huawei P50 Pocket nie je vybavený aplikáciami a službami od Google.

Garmin, Amazfit a Samsung

Okrem skladačky od Huawei ponuku Telekomu rozširujú nové inteligentné hodinky. Pre tých najnáročnejších jedincov obľubujúcich všetky druhy fyzických aktivít tu je špičkový model Garmin Fénix 7X v prevedení Sapphire Solar.

Ide o vlajkový produkt výrobcu Garmin, predstavený bol minulý mesiac spolu s hodinkami Epix 2. Multišportové hodinky disponujú asi všetkým, čo si môže zákazník v tejto triede zariadení priať.

TIP REDAKCIE
Ruský Yandex má problém: Fíni jeho datacentrum odstrihli od elektriny!

Od toho sa odvíja aj plná cena, ktorá sa zastavila na hranici 999 eur. Jednorazovú cenu spolu s výškou splátok prislúchajúcu jednotlivým mobilným paušálom si môžete preveriť na webe operátora.

Napríklad, s paušálom T Nekonečno SD sú k dispozícii za 359 eur (jednorazovo) so splátkou 42 eur mesačne.

garmin fenix 7X
Foto: Garmin

Kto hľadá pre svoje zápästie niečo dostupnejšie, vybrať si môže elegantné hodinky Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro v plnej cene 199 eur. Hodinkám nechýba OLED displej, rad biometrických senzorov sledujúcich zdravie a kondíciu alebo vodotesnosť 5ATM. Detaily hľadajte TU.

telekom
Foto: Xiaomi

Do Telekomu konečne dorazili hodinky Samsung Galaxy Watch 4 (44mm) s LTE modemom. Vďaka nemu môžu hodinky fungovať nezávisle od smartfónu, keďže obsahujú možnosť registrácie vlastnej eSIM karty. Spojené sú s plnou cenou 349 eur, ceny k vybraným paušálom nájdete TU.

telekom
Foto: Red.

Telekom okrem toho pripomína dostupnosť smartfónu Galaxy A52s 5G, ktorý sa dá v skupine Magenta 1 získať za výhodnejšiu cenu. Pri paušáloch Základ 11 až Ideál 27, Nekonečno SD, Nekonečno HD a Dáta HD zákazník ušetrí 2 eurá mesačne. V prípade paušálov Ideál 32 a Ideál 37 to je 60 eur (akontácia).