TECHBYTE v roku 2021: Nárast o 50 %, pokorili sme aj hranicu 10 miliónov

TECHBYTE je stále relatívne nový projekt, ktorý sme založili len v roku 2017. Aj napriek tomu si medzi ľuďmi našiel obrovskú obľubu, o čom svedčia súhrnné čísla za rok 2021.

Keď sme zakladali magazín TECHBYTE, ani vo sne by nám nenapadlo, že do niekoľkých rokov budeme počítať čitateľov na milióny. Presne to sa však vďaka vašej podpore stalo. Rok 2021 preto bilancuje s obrovským úsmevom na tvári. Za uplynulých 12 mesiacov sa toho stalo naozaj veľa, nižšie prinášame aspoň krátky prehľad.

TECHBYTE si v roku 2021 otvorilo celkom 3 025 311 čitateľov. Teda viac ako polovica Slovenska. Pochopiteľne, čítajú nás aj ľudia z blízkeho či vzdialeného zahraničia, preto nejde len o údaje zo Slovenska.

Aj napriek tomu však ide o métu, ktorú sme v roku 2021 nečakali, hlavne pri pohľade na rok predtým, keď sme „zaknihovali“ úctyhodné 2 milióny návštevníkov.

Ešte viac nás preto potešil pohľad na celkový počet zobrazenia stránok, ktorý hovorí o tom, koľkokrát ste si prečítali článok alebo sa preklikli na našu domovskú stránku. Práve tu sme pokorili pre nás magickú hranicu 10 miliónov. Presnejšie ste si na TECHBYTE otvorili až 10 585 649 stránok.

Investujeme rozumne

Aj vďaka vašej podpore sme v roku 2021 prešli veľkými zmenami. Investovali sme do kvalitnejšieho a výkonnejšieho servera s ochranou proti útokom, presťahovali sme sa do novej kancelárii v útrobách krásnej Smaltovni v Lučenci a začali ju zariaďovať tak, aby sme vám vedeli priniesť testy nielen malých zariadení a spotrebičov, ale aj väčších kúskov.

Redakcia TECHBYTE.

Vďaka tomu sme schopní v našich nových priestoroch testovať kľudne aj 100-palcové televízory, americké chladničky a čokoľvek medzi tým. Ak tento článok čítajú aj firemní zákazníci, vyskúšajte naše limity. Okrem vozidiel sa nám do redakcie zmestí azda všetko. PS: Vedeli ste, že TECHBYTE sídli v rovnakej budove ako spoločnosť Mobilonline? Práve vďaka ich snahe priviesť nádhernú tehlovú budovu v srdci Novohradu naspäť k životu máme k dispozícii tak krásne priestory. Ešte raz vďaka, Milan!

TIP REDAKCIE
Okamžité platby medzi bankami prichádzajú, prevod peňazí potrvá pár sekúnd

Čo v roku 2022?

Čo nás čaká v roku 2022? Počítame s niekoľkými dôležitými investíciami, bez ktorých by sme nemohli pokračovať. Medzi tie hlavné patrí modernizácia foto/video techniky, ktorá nám umožní natáčať viac videí a tvorbu krajších fotografií produktov a dokončenie zariadenia redakcie. No a ak budete takí super ako doteraz, radi vytvoríme ďalšie pracovné miesta pre šikovných ľudí s technológiami v krvi.

Koncom minulého roka sme výrazne zlepšili kvalitu tvorby na Instagrame, v čom plánujeme pokračovať aj tento rok. Spojiť to chceme s ďalšími súťažami o väčšie či menšie ceny. Už teraz pripravujeme parádnu súťaž o niečo, z čoho sa jeden z vás bude VEĽMI tešiť.

Za mňa mi neostáva nič iné ako poďakovať všetkým, bez ktorých by sme takéto výsledky nemohli dosiahnuť. Redaktorom za ich poctivú prácu, klientom za to, že do nás vložili dôveru a hlavne vám, našim čitateľom, za to, že sa k nám deň čo deň vraciate.

Ešte raz ďakuje,

Lukáš, Evka, Roman a Marek.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať