honor magic V

Honor Magic V: Pozrite si očakávané špecifikácie pripravovanej skladačky

Magic V príde v dvoch konfiguráciach, pričom v oboch možno rátať s 12 GB operačnej pamäte.

Honor už o pár dní ukáže svetu svoj vôbec prvý skladací smartfón v podobe Magic V. Konkrétne by mal byť predstavený 10. decembra, zatiaľ však zrejme len pre čínsky trh. Ako však poznáme Honor, je vysoká pravdepodobnosť, že sa zariadenie časom dopracuje aj do iných krajín, vrátane tej našej. Čo od neho možno očakávať?

Azda najdôležitejšou črtou každého skladacieho smartfónu je displej. V prípade Honor Magic V má ísť o 7,9-palcový OLED panel s rozlíšením 2 272 x 1 984 pixelov. Čo sa týka obnovovacej frekvencie, tá bude prekvapivo nastavená len na 90 Hz, aj navzdory prítomnosti vysoko výkonného čipsetu Snapdragon 8 Gen 1. Maximálnu plynulosť výrobca pošetrí pre vonkajší 6,45-palcový displej. Reč je o 120 Hz.

Magic V príde v dvoch konfiguráciach, pričom v oboch možno rátať s 12 GB operačnej pamäte. Rozdiel bude možné nájsť len v rámci úložiska, ktoré ponúkne kapacity 256 alebo 512 GB. Po softvérovej stránke bude zariadenie poháňať najnovší Android 12 v kombinácii s rozhraním MagicUI 6.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Samsung Galaxy S21 FE: Vynikajúci telefón, ktorý však prišiel neskoro

Zadná strana bude domovom pre celkovo tri fotoaparáty, z ktorých hlavnú úlohu zohrá 50 Mpx hlavný snímač obrazu s clonou f/1.9. K dispozícii ďalej bude širokouhlý objektív s clonou f/2.2 a ešte jeden snímač s “vylepšeným spektrom”. Obidva sekundárne fotoaparáty by taktiež mali ponúknuť rozlíšenie 50 Mpx. V kruhovom výreze zaujme pozíciu 42 Mpx selfie objektív.

Hardvérové špecifikácie zastrešuje 4 750 mAh batéria s podporou pre 66 W nabíjanie. Čo sa týka farieb, Honor Magic V má doraziť v oranžovom, čiernom a bielom prevedení.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať