honor magic V

Honor Magic V: Nová skladačka bude oficiálne predstavená 10. januára, ráta sa aj so službami Google

Srdcom zariadenia má byť nový Snapdragon 8 Gen 1 od Qualcommu, ktorý bude zdieľať priestory s batériou podporujúcou 66 W nabíjanie.

Honor v novom roku na nič nečaká. Tohtoročnú šnúru plánuje otvoriť už 10. januára, a to skladacím smartfónom Honor Magic V. Oficiálne predstavenie prebehne o 12:30 nášho času. Nakoľko stále panuje obdobie koronavírusu, podujatie bude prebiehať formou livestreamu.

Zariadenie sa bude skladať rovnako ako Galaxy Z Fold 3 od Samsungu. Reč je o vertikálnom pánte predeľujúcom 8-palcový displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Ten má byť domovom pre selfie fotoaparát, ktorý zaujme pozíciu v kruhovom výreze. Na opačnej strane nájdeme obdĺžnikový foto modul s celkovo troma snímačmi, pričom hlavnú úlohu má zohrať 50 Mpx objektív.

V zloženom stave bude k dispozícii o niečo menší panel, taktiež s vysokou obnovovacou frekvenciou. V tomto prípade je však zrejme reč o 90 Hz a uhlopriečke 6,5 palca.

Srdcom zariadenia má byť nový Snapdragon 8 Gen 1 od Qualcommu, ktorý bude zdieľať priestory s batériou podporujúcou 66 W nabíjanie. Čo sa týka softvéru, údajne sa môžeme tešiť na Android 12, pričom v rámci globálneho trhu sa ráta aj s plne funkčnými službami Google.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22: Predstavenie má prebehnúť už 8. februára

Aktuálna cena modelu HONOR 50

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať