O2

O2 predstavuje Vianočný extra bonus, prináša dve zariadenia za cenu jedného

O2 to s vianočným ošiaľom tradične nepreháňa, a to je možno dobre.

Operátor O2 si pre svojich zákazníkov pripravil Vianočný extra bonus na nákup 5G zariadenia, ktorý môžu od 15. novembra využiť noví aj existujúci zákazníci SMART Paušálov a O2 Dát.

Zákazníci O2 takýmto spôsobom získajú dve zariadenia za cenu jedného. Druhé zariadenie bude v plnej sume kompenzované Vianočným extra bonusom na zariadenie.

Operátor zároveň pripomína, že aj na Vianoce a až do konca januára platí, že si zákazníci môžu zdvojnásobiť objem dát v rámci tarify, ktorú využívajú, bez poplatku. V tomto bode nejde o novinku, benefit je dostupný od septembra tohto roka.

Vianoce v O2 odštartovali tento rok už v septembri, odkedy si zákazníci vybraných SMART Paušálov môžu každý mesiac zdvojnásobiť objem dát v rámci svojej tarify bezplatne, uvádza operátor v správe pre médiá.

Benefit zdvojnásobených dát ale budú môcť zákazníci využívať aj od februára budúceho roka. Avšak už nie zadarmo, ale za zvýhodnené ceny.

Zákazníci Modrého SMART Paušálu získajú namiesto 1 GB dát 2 GB s doplatkom 1 eura, zákazníci Striebornej tarify budú mať celkovo k dispozícii až 6 GB s doplatkom 2 eur a zákazníci Zlatej dokonca až 20 GB s doplatkom len 3 eur.

TIP REDAKCIE
Nabíjačka pre elektromobily bude v Spojenom kráľovstve povinnou výbavou každej novej domácnosti

O2: Druhé zariadenie za 0 eur

Okrem už predstavených dát v SMART Paušáloch pridáva operátor pre zákazníkov aj 6 rôznych kombinácií zariadení, z ktorých si budú môcť svoje vianočné dvojice vybrať na základe vlastných preferencií a želaní.

K tabletu si môžu vybrať napríklad smartfón. K smartfónu je možností niekoľko, buď ďalší smartfón, inteligentné hodinky alebo robotický vysávač.

O2
Zdroj: O2

Ponuku všetkých šiestich vianočných dvojíc nájdu zákazníci od pondelka 15. novembra 2021 na webe www.o2.sk/vianocne-dvojice.

Budú si ich môcť zakúpiť v e-shope O2 aj v kamenných predajniach. Zariadenia s Vianočným extra bonusom si môžu zákazníci zakúpiť do 31. januára 2022 alebo do vypredania zásob.

Ak vás zaujímajú vianočné ponuky ostatných operátorov, pozrieť si ich môžete TU (Orange), TU (Telekom) a TU (4ka).

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať