Netflix

POTVRDENÉ: Seriál Squid Game dostane druhú sériu!

Ak ste Squid Game ešte nevideli, vrelo vám ho odporúčame. Na Netflixe je dostupný od 17. septembra, pričom aj teraz, takmer o dva mesiace neskôr, sa stále teší ohromnej popularite.

Tvorca celosvetovo populárneho seriálu Squid Game, Hwang Dong-hyuk, prichádza s fantastickou novinkou. Hoci to väčšina viac-menej očakávala, Netflix skutočne dostane druhú sériu tohto majstrovského kúsku, informuje server UNILAD.

Režisér, tvorca a scenárista v rozhovore pre agentúru AP potvrdil, že štúdio zo strany verejnosti zaznamenalo obrovský nátlak na vznik pokračovania seriálu. Povedal, že “nemá inú možnosť”, ako prezradiť že v budúcnosti skutočne vznikne druhá séria.

Na čo a koho bude zameraný dej?

Dong-hyuk bol však na detaily veľmi skromný a o príbehovej záplatke neprezradil nič. Potvrdil však, že druhá séria Squid Game je v procese plánovania, pričom aj o deji už má ako-takú predstavu. “Myslím si, že je príliš skoro na to, aby som povedal, kedy a ako sa to stane. Takže vám sľúbim toto: Gi-hun sa vráti a urobí niečo pre svet.” Taktiež prehlásil, že druhá séria sa môže zamerať na maskovaného Frontmana či policajné zložky.

TIP REDAKCIE
Spoločnosť SpaceX opustili dvaja vysoko postavení reprezentanti

Ak ste Squid Game ešte nevideli, vrelo vám ho odporúčame. Na Netflixe je dostupný od 17. septembra, pričom aj teraz, takmer o dva mesiace neskôr, sa stále teší ohromnej popularite. Svedčia o tom nielen popredné miesta celosvetových rebríčkov, ale aj rekordný zárobok vo výške až 900 miliónov dolárov, a to pri rozpočte len 21,4 milióna dolárov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať