pubg new state

PUBG: New State si zahráme už o pár dní. Novinka staví na futuristické prvky

Dianie v hre sa presunie do roku 2051.

Žáner Battle Royale hier významne spopularizoval v roku 2017 titul PUBG – PlayerUnknown’s Battlegrounds. O rok neskôr sa dostal do smartfónov ako PUBG Mobile, kde úspešne pôsobí dodnes. O pár dní k nemu pribudne súrodenec, novinka s názvom PUBG New State.

Prvé informácie o hre PUBG: New State vyplávali na povrch ešte tento rok vo februári, kedy tvorcovia v obchode Google Play sprístupnili predbežnú registráciu. Záujemcovia si ale na hru museli počkať až do súčasnosti, stiahnuť sa bude dať o pár dní, 11. novembra 2021.

Pred týždňom to potvrdila spoločnosť Krafton, ktorá hru vyvíja. Novinku sprístupní súčasne vo viac ako 200 krajinách, dostupná bude v rôznych 17 jazykoch.

Titul New State je postavený podľa overeného a dobre známeho vzorca hier PUBG. To znamená, že dostaneme masívnu hru pre viacerých hráčov, ktorá však získala niekoľko nových prvkov. Zásadnou zmenou je prostredie.

PUBG Mobile sa odohráva v súčasnosti, PUBG: New State sa pre zmenu presunie do budúcnosti, do roku 2051. V hre sa objavia drony, systém modifikovania zbraní a ďalšie futuristické elementy. O žiadne ultra sci-fi ale, našťastie, nepôjde. Aspoň sa to tak javí podľa sprievodných videí.

TIP REDAKCIE
NAŽIVO: Sledujte tento livestream a získajte 30 % zľavu na hodinky Galaxy Watch 4!
PUBG: New State
Foto: Krafton

Dostať by sme mali výborné grafické spracovanie, prispôsobené ovládanie a najmä silnejšiu ochranu pred cheatermi, ktorí sa radi angažujú v tituloch PUBG. Komunita nedôslednú ochranu pre podvodníkmi dlhodobo kritizuje.

Hráčov existujúcich verzií určite poteší, že sa do hry dostane mapa Erangel. Okrem nej tam nájdu ďalšie tri mapy. Atraktivitu hry pomôžu udržať aktualizácie, v rámci ktorých budú tvorcovia pridávať do hry nový obsah, tematické prostredia a podobne.

Krafton hovorí, že pôjde o jednu z najrealistickejších a technologicky najvyspelejších mobilných hier súčasnosti. Onedlho sa o tom budeme môcť presvedčiť na vlastnej koži. PUBG: New State sa 11. novembra zjaví v oboch najrozšírenejších obchodoch s aplikáciami, v Google Play aj Apple App Store.

Total
42
Zdieľaní
Total
42
Zdieľať