One UI 4.0 s Android 12 bude už čoskoro dostupný aj pre Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3

Kedy? Stať sa tak má už začiatkom decembra, čiže možno už aj tento týždeň. A ak náhodou nie tento, tak nepochybne ten nasledujúci.

Samsung postupne sprístupňuje svoje rozhranie One UI vo verzii 4.0, ktoré so sebou prináša nový OS Android 12, pre stále viac a viac smartfónov. Pred dvoma týždňami sme vás na našom webe informovali, že aktualizáciu oficiálne získali všetky tri modely z radu Galaxy S21. A vyzerá to, že nasledovať budú tohtoročné skladačky.

Samsung pred časom pre tieto zariadenia spustil fázu beta testovania. Teraz však server Android Community informuje, že v dohľadnej dobe by sa skladacie modely Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3 mohli dočkať aktualizácie na stabilnú verziu One UI 4.0/Android 12. Kedy? Stať sa tak má už začiatkom decembra, čiže možno už aj tento týždeň. A ak náhodou nie tento, tak nepochybne ten nasledujúci.

Pokiaľ vlastníte Galaxy Z Fold 3 alebo Galaxy Z Flip 3, práve teraz je najvhodnejší čas na inštaláciu beta verzie. Týmto spôsobom si zaručíte plynulý prechod na najnovší softvér.

TIP REDAKCIE
ZOH 2022 v Číne: Krajiny sa obávajú špionáže, odporúčajú používanie jednorazových telefónov

Príchod stabilnej verzie One UI 4.0 s Android 12 do uvedených modelov značí, že aktualizácie sa začnú postupne dostávať aj do starších vlajkových lodí. Rad Galaxy S21 je už vybavený a čoskoro sa na zoznam zaradia aj skladačky. Je tak vysoko pravdepodobné, že v blízkom období Samsung začne sprístupňovať aktualizáciu pre minuloročné špičkové smartfóny.

Ktoré modely získajú aktualizáciu?

Nová generácia rozhrania One UI by sa časom mala dopracovať do zariadení z radu Galaxy S20, Galaxy S10, Galaxy Note 20, Galaxy Note 10, Galaxy Z Fold 2/Z Flip a dokonca aj do pôvodného Galaxy Z Fold. V zabudnutí neostanú ani smartfóny zo sérií Galaxy A, Galaxy M a Galaxy F či tablety Galaxy Tab. Podrobný zoznam podporovaných zariadení nájdete v tomto článku.

Total
31
Zdieľaní
Total
31
Zdieľať