Tesla rozširuje portfólio, po novom si bude vyrábať aj vlastné pivo!

Už na prvý pohľad je zrejmé, že za jeho vznikom stojí Tesla, nakoľko dizajn fľaše so svojimi ostrými uhlami silno pripomína elektromobil Cybertruck.

Elon Musk je známy nielen ako unikátny vizionár, ale aj ako skvelý marketér, ktorý vždy vie, ako zaujať. Teraz však prichádza s novým kúskom, ktorým možno prekonal aj sám seba. Jeho automobilka, Tesla, totiž začína vyrábať aj vlastné pivo.

Musk na berlínskom veľtrhu Tesla Gigafactory predstavil svoj nový produkt s označneím GigaBier, informuje Futurism. Už na prvý pohľad je zrejmé, že za jeho vznikom stojí Tesla, nakoľko dizajn fľaše so svojimi ostrými uhlami nápadne pripomína elektromobil Cybertruck.

Výroba piva je súčasťou množstva aktivít a projektov plánovaných pre Giga Berlin. “Priamo na pozemku postavíme železničnú stanicu. Potom budeme mať graffiti po celej továrni, zvonku a všade,” prehlásil Musk. “Takže si myslím, že to bude celkom fajn. Niečo z toho už máme. A dokonca budeme mať aj pivo.”

Tesla sa s alkoholom spájala aj v minulosti

Niet pochýb, že tento krok prinesie Muskovi a jeho automobilke ďalšiu, nepochybne obrovskú vlnu pozornosti od médií. Otázkou je, či je to z jeho strany správne rozhodnutie. Každý vie, že alkohol za volant nepatrí. Je teda rozumné spájať meno svojej automobilky s pivom?

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Bitcoin naberá na sile. Jeho cena sa blíži k rekordnému maximu!

Na druhú stranu, toto nie je prvýkrát, čo sa spoločnosť spája s alkoholickými nápojmi. V minulosti totiž jeden čas vyrábala tequilu. Zatiaľ nie je isté, či bude výroba piva jednou zo stálych aktivít alebo pôjde len o limitovanú edíciu.

Jedno chladené po dlhej ceste

Koniec koncov, výroba piva automaticky nepropaguje pitie za volantom, aj keď sa o proces stará sama automobilka. Po dlhej ceste si však mnohí radi doprajú jedno chladené, čo je pravdepodobne presne to, na čo Musk apeluje.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať