Tesla Tequila: Značkový alkohol v nádhernej fľaši za 250 dolárov

Muskova Tesla sa očividne vyžíva v pripravovaní zaujímavých produktov spájaných s ich značkou. Najnovším počinom firmy je vlastná tequila.

Muskova Tesla sa očividne vyžíva v pripravovaní zaujímavých produktov spájaných s ich značkou. Po plameňomete, ktorý Musk pripravil v spolupráci so SpaceX a rôznou bielizňou sa automobilka pustila aj do predaja alkoholu.

Vyplýva to zo stránky spoločnosti, na ktorej ste si za 250 dolárov mohli kúpiť skutočne zaujímavú fľašu tequily.

Elon Musk sa snažil ľudí zmienkou o „Teslaquile“ nachytať ešte 1. apríla 2018, keď na svoj Twitter zverejnil informáciu, že Tesla krachuje. Jeho tím ho mal nájsť spať opretého o svoje auto s niekoľkými fľašami Teslaquily okolo.

Tesla svoju tequilu predáva v krásnej fľaši ručne vytvarovanej do tvaru blesku uloženej na kovovom podstavci. Ako ste však možno čakali, okamžite po zverejnení dostupnosti sa vypredala. Vo vnútri sa nachádza tequila od spoločnosti Nosotros Tequila.

Vypredaných skladových zásob sa bohužiaľ okamžite chytili príležitostní podnikatelia, ktorí zarezervované fľaše umiestnili na eBay a ďalšie služby. Predávajú ich tam s obrovskou maržou, často aj viac ako 500 %.

Ak ste si ju nestihli kúpiť a veľmi ju chcete, radšej počkajte, možno ju opäť naskladnia.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať