eFootball 2022

Najhoršia hra na Steame? eFootball 2022 schytáva veľkú kritiku

Potrebovať bude pár aktualizácií.

Futbalový simulátor Pro Evolution Soccer (PES) z dielne herného štúdia Konami prešiel tento rok zmenami. Tvorcovia titul premenovali na eFootball 2022. Hra sa dá stiahnuť bezplatne, keďže ide o free-to-play titul. Príjmy autorom zabezpečujú integrované mikrotransakcie.

Hru eFootball 2022 vydavateľ sprístupnil len pred pár dňami, 29 septembra. Prvotné reakcie hráčov ale nie sú zrovna pozitívne, skôr naopak. Hru častujú kritikou, čo najlepšie ukazujú hodnotenia na známej platforme Steam, všíma si server Kotaku.

Hru doposiaľ ohodnotilo cez 11 tisíc hráčov s celkovým výsledkom „extrémne záporné“. Kladných je len 9 percent zo všetkých recenzií. Niektorí používatelia dokonca hovoria o najhoršej futbalovej hre všetkých čias.

Kritika sa dotýka všetkých aspektov hry. Používatelia nadávajú na škaredú grafiku, chýbajúci obsah alebo napríklad zlú optimalizáciu. Niektorí berú prevedenie hry s humorom. Používateľ s prezývkou Hypnora titul označuje ako psychologickú hororovú hru vhodnú pre ľudí, ktorí chcú rozbiť klávesnicu alebo vyhodiť ovládač von oknom.

steam
efootbal 2022
Pár záberov z hry, ktoré na Twitteri zverejnil účet Epic PES

V „sieni hanby“ zostavovanej serverom steam250.com sa eFootball 2022 nachádza na nelichotivej prvej priečke. Za sebou necháva hry Flatout 3: Chaos & Destruction, Uriel’s Chasm či Command & Conquer 4: Tiberian Twilight.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Facebook chce zmeniť názov spoločnosti, vieme, čo je za tým!

eFootball 2022 momentálne vyzerá ako katastrofa, svoju reputáciu si však môže napraviť. Hra je vonku iba krátko. Vývojári okrem toho sprístupnili len niečo ako ukážku, respektíve demo verziu hry. Nový obsah a ďalšie súčasti budú do hry pridávať postupne, prostredníctvom aktualizácií. Rovnakým spôsobom by mohli vyriešiť problémy s grafikou a optimalizáciou.

eFootball 2022 funguje v online aj offline režime. Hra je dostupná pre počítače s Windows 10, konzoly PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X a S. Neskôr sa bude dať stiahnuť aj do mobilných zariadení – tabletov a smartfónov.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať