Galaxy S21 FE má byť skutočne predstavený až začiatkom januára: Ako to ovplyvní vlajkové lode?

Kríza spätá s nedostatkom polovodičov mala zapríčiniť, že Samsung posunul štart výroby modelu S21 FE až na december, čo znamená, že sa musí posunúť aj predstavenie, a to na nasledujúci mesiac.

Samsung pred pár dňami oznámil druhú časť podujatia Unpacked, jednoducho pomenovaného ako Unpacked 2. Konať sa bude 20. októbra, čiže budúci týždeň v stredu. Čo sa nám počas neho ukáže? To zatiaľ nikto presne nevie.

Svoj najvýkonnejší hardvér nám Samsung predstavil už v auguste, a to počas prvého Unpacked. Dočkali sme sa dvoch skladacích smartfónov, hodiniek a taktiež aj slúchadiel. Dá sa teda povedať, že v rámci fyzických produktov sme na tento rok už (takmer) skončili. Ostáva už len jeden kúsok, a to cenovo dostupnejšia vlajková loď v podobe Galaxy S21 FE.

Minuloročný Galaxy S20 FE bol skutočné delo za veľmi dobrý peniaz. Špičkový procesor, plynulý displej, kvalitné fotoaparáty, vysoké kapacity pamätí, S20 FE to jednoducho všetko mal. A to najlepšie? Stál len 649 €. Práve vďaka tomuto unikátnemu pomeru cena/výkon si smartfón vyslúžil ocenenie TOP voľby pre rok 2020.

galaxy s21 FE

Galaxy S21 FE vraj príde až v januári

Predpokladalo sa, že jeho nástupca, Galaxy S21 FE, debutuje niekedy počas jesene. A keď sme sa dopočuli o Unpacked 2, väčšina verila, že práve počas tohto podujatia sa zariadenie konečne dočká svojho debutu. Viacero zdrojov však teraz tvrdí niečo iné, a síce že smartfón dorazí až začiatkom budúceho roka. Dôvodom má byť čipová kríza.

TIP REDAKCIE
Apple Car sa vraj môže na cesty dopracovať už v roku 2025

Kríza spätá s nedostatkom polovodičov mala zapríčiniť, že Samsung posunul štart výroby modelu S21 FE až na december, čo znamená, že sa musí posunúť aj predstavenie, a to na nasledujúci mesiac. Potvrdzuje to aj známy informátor Jon Prosser, ktorý sa prostredníctvom tweetu dokonca podelil aj o presný dátum. Predstavenie Galaxy S21 FE sa má podľa neho konať presne 11. januára.

Toto časové obdobie väčšinou býva vyhradené pre vlajkové lode z radu Galaxy S. Nastala však neočakávaná situácia a Samsung sa jednoducho musí prispôsobiť. Ak sa skutočne rozhodne 11. januára predstaviť Galaxy S21 FE, môžeme očakávať, že predstavenie vlajkového radu Galaxy S22 príde niekedy vo februári.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať