apple watch series 7

Nové Apple Watch 7 sa môžu do predaja dopracovať v polovici tohto mesiaca

Na rozdiel od ostatných čerstvo predstavených produktov, Apple nám pri Apple Watch nezdelil konkrétny dátum, kedy sa hodinky dopracujú na pulty obchodov.

Apple približne pred dvoma týždňami predstavil niekoľko nových produktov na najbližší rok. Dočkali sme sa predstavenia tabletov, smartfónov a taktiež aj inteligentných hodiniek, menovite už siedmej generácie Apple Watch. Pri tých sa mal svetoznámy výrobca potýkať s niekoľkými závažnými problémami, predovšetkým v rámci produkcie.

Teraz to však vyzerá tak, že všetky problémy boli vyriešené a hodinky pripravené vstúpiť do predaja. Ako informuje Jon Prosser, stať by sa tak mohlo už v polovici tohto mesiaca. Jeho zdroje mu údajne taktiež naznačili, že predobjednávky by mali byť sprístupnené už budúci týždeň.

Na rozdiel od ostatných čerstvo predstavených produktov, Apple nám pri Apple Watch neprezradil konkrétny dátum, kedy sa hodinky dopracujú na pulty obchodov. Namiesto toho uviedol, že prídu na jeseň alebo koncom roka. To je však veľmi široký pojem, nakoľko od konca roka nás delí ešte celý október, november a december.

TIP REDAKCIE
Sony chce žalovať firmu, ktorá predáva bočné kryty na PlayStation 5

Našťastie to vyzerá, že až tak dlho nebudeme musieť čakať. S časom, ktorý uviedol Jon Prosser, súhlasí aj spoločnosť Hermès, ktorá má ponúkať vlastné, respektíve upravené verzie inteligentných hodiniek. Ako píše server 9to5Mac, podľa nej predobjednávky pre Apple Watch 7 odštartujú 8. októbra, čiže už o týždeň.

Aktuálna cena modelu Apple Watch Series 6

Total
18
Zdieľaní
Total
18
Zdieľať