TOP 10 seriálov a filmov na Netflixe: Rebríček rozráža novinka Squid Game!

“Pokiaľ ide o celosvetovú popularitu, nečakali sme to,” prehlásil Ted Srandos, spoluvýkonný riaditeľ a šéf obsahu spoločnosti Netflix.

Squid Game, kórejský seriál sledujúci skupinu civilistov, ktorí riskujú svoje životy v záhadnej hre o prežitie, sa aktuálne zaraďuje na prvú priečku najobľúbenejších seriálov na Netflixe. Tu však zrejme jeho cesta nekončí.

Ako píše server TechRadar, Squid Game má na to stať sa najpopulárnejším seriálom vôbec. Aktuálne sa týmto titulom pýši Bridgerton.

“Pokiaľ ide o celosvetovú popularitu, nečakali sme to,” prehlásil Ted Srandos, spoluvýkonný riaditeľ a šéf obsahu spoločnosti Netflix.Squid Game má veľmi veľkú šancu stať sa najväčším seriálom Netflixu vôbec.”

Squid Game má, čo treba

Sarandos sa počas vystúpenia na konferencii Code Conference podelil o “doposiaľ najkomplexnejší” prehľad 10 najlepších seriálov a filmov dostupných na platforme. Zoradené sú ako podľa celkového času, ktorý užívatelia strávia sledovaním, ako aj podľa počtu sledujúcich domácností. Obe skupiny údajov reprezentujú prvých 28 dní od vydania každého jedného titulu.

TIP REDAKCIE
Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro OFICIÁLNE: Konečne smartfóny hodné titulu vlajkovej lode!

Ako už bolo spomenuté, na prvom mieste sa v rámci seriálov stále nachádza Bridgerton, ktorý si pozrelo až 82 miliónov domácností, pričom celkovo užívatelia sledovaním strávili až 625 miliónov hodín. Ak si Squid Game udrží doterajšie tempo, je vysoká šanca, že tieto čísla v skorej budúcnosti prekoná. Na Netflixe debutoval 17. septembra, čiže 12 dní dozadu.

Ak teda neviete, čo si pozrieť počas ochladzujúcich sa jesenných večerov, Squid Game rozhodne stojí za pokus. Seriál je dostupný aj u nás, čo znamená, že s ním môžete začať aj hneď teraz.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať