Elon Musk a Grimes sa po 3 rokoch rozišli: O X Æ A-12 sa aj naďalej starajú spoločnými silami

Podľa všetkého však nejde o úplny rozpad vzťahu. Stále vraj k sebe prechovávajú silné city.

Svetoznámy vizionár a šéf spoločností Tesla či SpaceX má byť opäť slobodný. Jeho doterajšou priateľkou bola umelkyňa prezývaná Grimes, ktorá mu pred niečo vyše rokom priviedla na svet syna. Meno ich potomka v tom čase otriaslo celým internetom. Určite si spomeniete – volá sa X Æ A-12.

Hoci sa Elon a Grimes rozišli, podľa všetkého nejde o úplny rozpad vzťahu. Stále vraj k sebe prechovávajú silné city, píše Business Insider. “Je to o tom, že moja práca v SpaceX a Tesle si vyžaduje, aby som predovšetkým v Texase alebo cestoval po zahraničí, zatiaľ čo jej práca je predovšetkým v Los Angeles,” povedal Musk.

Dvojica svoj vzťah zverejnila ešte v máji roku 2018, kedy Grimes priviedla Elona na slávnostný galavečer Met Gala. V tom čase spolu mali chodiť už niekoľko týždňov. Zoznámiť sa pritom mali na Twitteri – Musk chcel zavtipkovať ohľadom umelej inteligencie, avšak zistil, že Grimes mu vyfúkla podstatu (punchline) vtipu postavou z hudobného klipu pre pesničku Flesh Without Blood.

Prvý zvrat prišiel v tom istom roku, konkrétne v auguste, kedy sa Grimes nechtiac zapojila do roztržky medzi Muskom a Americkou komisiou pre cenné papiere a burzy. “Financovanie zabezpečené,” stálo v jeho príspevku na Twitteri, ktorý sa nestretol so zrovna pozitívnym ohlasom. Krátko na to sa pár rozišiel.

TIP REDAKCIE
Slovák si vyrobil falošný COVID preukaz: Chytila ho polícia, hrozí mu 24 mesiacov za mrežami

Netrvalo však dlho a dali sa opäť dokopy, pričom v januári 2020 Grimes svetu zdelila radostnú správu ohľadom svojho tehotenstva. O 4 mesiace na to porodila syna, ktorého pár pomenoval X Æ A-12.

Teraz to vyzerá, že sa kvôli práci pár opäť rozpadol, no kto vie, na ako dlho. Pár údajne stále zdieľa spoločnú domácnosť aj so svojím synom. Grimes vo štvrtok nahrala video na sieť TikTok, v ktorom možno počuť aj Elonov hlas.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať