call of duty

Chystá sa nové pokračovanie Call of Duty: Modern Warfare. Čaká nás boj proti drogovým kartelom?

Podľa správy od VGC by sa mal MW2 zamerať na boj amerických špeciálnych jednotiek proti kolumbijským drogovým kartelom. Odkazuje na to krycí názov hry, Project Cortez.

Začínajú sa objavovať prvé špekulácie ohľadom nadchádzajúceho dielu Call of Duty, ktorý by sa mal ku nám dopracovať v priebehu budúceho roku. Podľa všetkého pôjde o pokračovanie série Modern Warfare, konkrétne Modern Warfare 2, ktoré prinesie nečakaný príbehový zvrat, píše server Screen Rant. Zatiaľ ho však štúdio Activision oficiálne neoznámilo, nakoľko je plne zamerané na najbližší titul v podobe Call of Duty: Vanguard. Toho sa máme dočkať už 5. novembra.

Nový Modern Warfare sa má schovávať pod krycím názvom Project Cortez. Mnoho podrobností ohľadom tohto titulu zatiaľ verejnosti nie je známych. Niečo ale predsa len známe je, a ide o veľmi kľúčové charakteristiky. Špekuluje sa, že Modern Warfare 2 bude priame pokračovanie reštartu série Modern Warfare z roku 2019.

Podľa správy od VGC by sa mal MW2 zamerať na boj amerických špeciálnych jednotiek proti kolumbijským drogovým kartelom. Odkazuje na to práve krycí názov hry, Project Cortez. Cortez je totiž priezvisko zápornej postavy vo filme Jasné nebezpečenstvo z roku 1994, v ktorom si zahral napríklad aj Harrison Ford známy z filmovej ságy Indiana Jones. Žiaľ, zatiaľ nie je úplne jasné, či sa v hre objaví aj legendárny Captain Price.

Vývojári majú byť popredu

Dobrou správou však je, že podľa dostupných informácií majú byť vývojári s prácami na MW2 popredu, čo symbolizuje plynulý a bezproblémový vývoj. Ako ale už bolo spomenuté vyššie, hra doposiaľ nebola oficiálne oznámená, a tak nevieme, kedy presne sa v budúcom roku objaví.

TIP REDAKCIE
Google v Rusku čelí vyše 200 miliónovej pokute, údajne nevymazal "nelegálny" obsah
Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať