diablo II

Remaster legendárneho Diablo II príde 23. septembra

Dostupný bude na PC aj konzoly.

Blizzard vo februári potvrdil, že pracuje na remasteri jednej zo svojich legendárnych herných sérií – Diablo. Konkrétne sa zameral na prerábku druhého dielu, resp. Diablo II, ktorý s novou fasádou debutuje ako Diablo II Resurrected. Kedy? Už na jeseň, píše Neowin.

Keď sme prvýkrát počuli o remasteri Diablo II, vedeli sme len to, že debutuje ešte počas tohto roka. Teraz už ale poznáme aj presný dátum. Ako už bolo spomenuté v úvodnom odseku, Diablo II Resurrected dorazí na jeseň, presne 23. septembra. Titul bude, aspoň teda v rámci PC, podporovať hranie v 4K rozlíšení pri snímkovaní 60 FPS, režim kooperatívnej hry pre až 8 hráčov (platné pre všetky platformy okrem Nintendo Switch), vylepšenú podporu Battle.net a mnoho ďalšieho.

diablo II

Plná verzia hry k nám má doputovať v septembri. Blizzard však mesiac predtým spustí otvorenú beta verziu, v ktorej si hráči budú môcť vybrať jednu z piatich dostupných tried (Amazon, Barbarian, Paladin, Sorceress alebo Druid). Zvyšné dve (Neromancer a Assassin) budú dostupné až v plnej verzii hry.

TIP REDAKCIE
Redmi Note 11: Tešiť sa máme na 90 Hz displej, mid-range čip a nízku cenu!

Diablo II Resurrected si zahráte na PC aj konzolách

Diablo II Resurrected bude nostalgickým zážitkom pre mnohých hráčov. titul bude dostupný za 39,99 amerických dolárov na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4/5 a Nintendo Switch.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať