Slováci si ho zamilovali: Tento telefón je absolútne najpredávanejší!

Ktorý telefón Slovákov zaujal najviac? Jasný víťaz za apríl ukazuje, čo ľudia oceňujú najviac.

Nákupné chute Slovákov každý mesiac pozorne monitorujú slovenskí operátori, ktorí stále patria medzi najčastejšie využívané body predaja nových telefónov. Mesiac od mesiaca tak vieme, ktorým telefónom sa u nás darí najviac a ktoré naopak až tak úspešné nie je.

Jedným z operátorov, ktorý predajnosť telefónov monitoruje pozorne je Orange. V apríli 2021 sa v jeho predajnej sieti predalo najviac modely Samsung Galaxy A32 5G. A niet sa čomu čudovať! Ako sme spomenuli v našej recenzii, je to skutočne vydarené zariadenie, nielen, čo sa dizajnu týka.

Na druhom, treťom a štvrtom aj piatom mieste taktiež skončili telefóny od Samsungu. Menovite ide o modely Galaxy A52, Galaxy A12, Galaxy A71Galaxy S21 5G (128 GB). Je povzbudivé vidieť, že Slováci si potrpia na kvalite a do prvej päťky sa dostala aj vlajková loď.

TIP REDAKCIE
Xiaomi chystá MIUI 13. Aktualizáciu na nové rozhranie má získať až 118 zariadení!

Druhá päťka je farebnejšia, tvoria ju zariadenia od viacerých výrobcov. Nájdete tam napríklad Xiaomi Redmi 9 (6. miesto), Samsung Galaxy S20 FE (7. miesto), Huawei P30 Lite 2019 New Edition (8. miesto), Xiaomi Redmi 9C (9. miesto) a Apple iPhone SE 2020 (10. miesto).

Najpredávanejší telefón nie je vlajkovou loďou. Práve naopak.
Samsung Galaxy A32 5G

Samsung Galaxy A32 5G: Prečo je najpredávanejší?

Samsung sa tento rok poriadne „obul“ do Áčkovej série. Vylepšil nielen dizajn, výkon, ale aj celkovú vybavenosť smartfónov tohto radu. Pekný príkladom je Galaxy A32 5G, ktorý na jedno nabitie ponúka 2-dňovú výdrž, má kvalitnú foto zostavu a pre milovníkov nových technológií dokonca 5G.

No a potom je tu samozrejme cena, ktorá pri 299 € skutočne nie najhoršia. Pri dotáciách zo strany operátorov sa nemôžeme čudovať, že na úplnom vrchole skončil práve tento model.

Total
28
Zdieľaní
Total
28
Zdieľať