Alza rozširuje spoluprácu s Apple: V 2 ďalších mestách otvorila prvé rozšírené expozície

Alza prináša produkty Apple do ďalších dvoch miest.

Alza.sk v týchto dňoch otvorila v Košiciach a Žiline prvé rozšírené expozície Apple mimo Bratislavu. V oboch pobočkách teraz vystavuje široké portfólio najnovších produktov tejto značky, ktoré zákazníci môžu na mieste vyskúšať. S výberom im tu pomôžu zamestnanci preškolení priamo americkým výrobcom.

Zákazníci si môžu vyskúšať najnovšie modely iPhone, iPad, Apple Watch či Mac a prehliadnuť si aj výber originálneho príslušenstva. Nové špeciálne vystavenie produktov Apple White na pobočke v Košiciach a rozšírenie prezentácie v Žiline tak doplňujú už existujúci Apple Shop na Showroome v Bratislave.

Sme radi, že sa nám podarilo priniesť špičkový zákaznícky servis, aký rozšírený koncept Apple ponúka, do ďalších pobočiek. Ako prví na Slovensku sme takto úzku spoluprácu so značkou Apple predstavili v našom Showroome v Bratislave a teraz ju ako prví rozširujeme aj mimo hlavné mesto,“ uvádza Andrea Slaná, country manažérka Alza.sk.

Alza
Rozšírená expozícia na pobočke v Košiciach.

Alza má špeciálne vyškolený personál

Veríme, že najmä pri týchto produktoch zákazníci ocenia možnosť ich fyzického vyskúšania, bez toho, aby museli merať príliš dlhú cestu. V Košiciach aj Žiline navyše bude k ich dispozícii odborne vyškolený personál, ktorý dokáže odpovedať na všetky otázky, ktoré pred kúpou môžu mať,“ doplnila.

TIP REDAKCIE
Apple má o pár mesiacov predstaviť svoj prvý AR headset, na trh sa však dostane až neskôr

Aktuálna cena iPhone 12 Pro Max (128 GB)

Alza patrí medzi autorizovaných retailových partnerov, ktorí môžu na Slovensku produkty Apple predávať. Na spoluprácu používa tzv. koncept „shop-in-shop“, kedy majú výrobky danej značky vyhradený špeciálny priestor v rámci konkrétnej predajne.

Spoločnosť Apple tak má väčšiu kontrolu nad predajným procesom a spôsobom prezentácie svojich produktov. Skúsenosť z nákupu sa v nich aj vďaka obsluhe preškolenými zamestnancami americkej firmy ešte viac približuje zážitku zo značkových obchodov, ktoré fungujú v zahraničí. Alza.cz sa stala vôbec prvým partnerom prevádzkujúcim Apple Shop v krajinách strednej a východnej Európy už v júni 2014. 

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať