Myslel si, že si objednal iPhone: To, čo mu prišlo, sa stalo hitom internetu

Nákupy cez internet dokážu byť zradné.

Objednávať si drahý tovar z internetových obchodov s nízkou reputáciou za podozrivo nízku cenu sa oplatí len málokedy. V lepšom prípade vám príde funkčná napodobenina, v horšom prípade vám domov nepríde vôbec nič. Taký je aj príbeh thajského mladíka, ktorý si robil zálusk na lacný iPhone.

Ponuka, ktorá sa neodmieta, povedal si mladík, ktorý si v e-shope objednal lacný iPhone. Keď mu doma kuriér vyložil „krabičku,“ ostal zakočený. Domov mu totiž prišiel konferenčný stolík v tvare iPhonu.

iPhone ako konferenčný stolík
Z iPhonu bol nakoniec stolík.

iPhone ako stolík: Predajca to uvádzal správne

Aby sme nekrivdili e-shopu, ten mal údaje na svojej stránke uvedené správne. Mladík si len nevšimol, že si namiesto smartfónu objednáva zariadenie do bytu. To, že spravil chybu, zistil až vtedy, keď mu kuriér odovzdal krabicu takmer tak vysokú ako on sám. Vysvetilo sa tým aj to, prečo bol „iPhone“ tak lacný a doprava naopak prekvapivo drahá.

Konferenčný stolík v tvare iPhonu

Plakať nad rozliatym mliekom je zbytočné, preto sa mladý muž rozhodol na svoj účet pobaviť okolie. Fotku jeho nového telefónu umiestnil na sociálne siete, z čoho sa okamžite stal virálny príbeh.

TIP REDAKCIE
Divadelný ústav sa stal partnerom Google: Absolvujte unikátnu online výstavu
Nepozornosť sa nevypláca. Jedine ak by ste chceli stolík v tvare iPhonu.

Čo z toho vyplýva? Čítajte pozorne popis k produktom, ktoré si objednávate. Podobná situácia sa pri nepozornosti môže stať každému z nás.

Aktuálna cena iPhone 12 (128 GB)

Total
26
Zdieľaní
Total
26
Zdieľať