Xiaomi Viomi V-SLAM: Lepší robotický vysávač za 200 € nikde nenájdete!

Robotický vysávač Xiaomi Viomi V-SLAM patrí medzi špičku v tejto cenovej kategórii.
[the_ad_group id="5819"]

Ekologicky ladená dcérska spoločnosť Xiaomi, Viomi, minulý rok uviedla nový robotický vysávač. Volá sa Viomi V-SLAM a ako jeho názov napovedá, jeho predajným ťahúňom bude práve V-SLAM algoritmus pre navigáciu bez akejkoľvek námahy.

Ďalšou silnou stránkou Xiaomi V-SLAM je samozrejme jeho cena. Tá sa len veľmi mierne dostala nad hranicu 200 €, čo je pri kvalitných robotických vysávačoch absolútne minimum, s ktorým je nutné počítať.

Xiaomi Viomi V-SLAM
Xiaomi Viomi V-SLAM v akcii.

Xiaomi Viomi V-SLAM

Cena: 203,99 € | Poštovné: Zadarmo

Viomi V-SLAM poháňa kvalitný motor od japonského výrobcu NIDEC schopný vyvinúť úchvatný sací výkon až 2 600 Pa. K dispozícii však máte až 4-stupňové nastavenie výkonu presne podľa potreby.

Robotický vysávač ponúka dva režimy pre čistenie. Pri jednom z nich len vysáva a počas pohybu tvorí “hadíka”. Pri tom druhom nielen vysáva, ale aj zmýva a pohybuje sa v tvare písmena Y. Xiaomi tvrdí, že vysávač tak simuluje ručné vysávanie, resp. zmývanie.

TIP REDAKCIE
Prvý náhľad na Xiaomi 12: Aký dizajn zvolí výrobca tentokrát?
Len vysávanie (vľavo) oproti vysávaniu aj zmývaniu (vpravo)

Samozrejmosťou sú aj rôzne inteligentné funkcie ako automatický návrat na základňu v prípade, že vysávaču dochádza batéria, ovládanie cez fantastickú aplikáciu Mi Home a celý rad senzorov, vďaka ktorým je vysávač tak inteligentný.

Vylepšením prešla aj hubica, ktorá podľa výrobcu prach nevíri ale pekne zmetá, aby ho vysávač mohol nasať do zbernej nádoby. Vysávať zvládne nepretržite približne 2 hodiny. Poháňa ho relatívne objemná 3 200 mAh batéria.

Vysávač poháňa mohutný motor od japonskej firmy NIDEC.

Xiaomi V-SLAM si môžete kúpiť v obchode CAFAGO, kde je momentálne v zľave za 203,99 €. Duručia vám ho z európskeho skladu, vďaka čomu ho budete mať doma rýchlobez doplácania ďalších poplatkov.

V spolupráci s CAFAGO.

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať