go yoxo

Orange vylepšuje študentský paušál Go Yoxo, pridal neobmedzené dáta

Neobmedzený dátový balíček na jeden deň.

V priebehu septembra 2020 Orange predstavil nový paušál Go Yoxo, ktorý je určený najmä študentom. Ponúka neobmedzené hovory a správy, 5 GB predplatených dát a neobmedzený prístup k vybraným aplikáciám. Operátor vám ho predá za 15 eur mesačne.

Go Yoxo si môžu aktivovať študenti a mladí ľudia, držitelia preukazov ISIC a EURO<26 vo veku od 15 do 27 rokov, ako aj učitelia, držitelia preukazu ITIC. Zaujímavosťou paušálu je takzvaný Yoxo Market, kde môžu zákazníci obchodovať so svojimi dátami.

Operátor Orange paušál Go Yoxo zatraktívnil možnosťou využívať neobmedzené dáta počas celého dňa.

go yoxo
Foto: Orange

Neobmedzené dáta na jeden deň si zákazník môže aktivovať bezplatne až dvakrát v rámci jedného fakturačného obdobia, pričom to vždy môžu byť dva rôzne dni podľa jeho aktuálnych potrieb či preferencií.

Ak dní s neobmedzenými dátami potrebuje viac, za každú ďalšiu aktiváciu neobmedzeného denného balíka dát zákazník zaplatí 1,50 eur. Aktivovať si nekonečné dáta na jeden deň je možné kedykoľvek – v ľubovoľný deň, v akomkoľvek čase a bez ohľadu na to, či už zákazník minul alebo sa len rozhodol ušetriť si svoje predplatené dáta.

Neobmedzené dáta sú vždy platné do konca dňa, počas ktorého si ich zákazník aktivuje, t.j. do 24. hodiny. Čím skôr tak počas dňa urobí, tým viac času na ich využitie získa. V deň, keď chce takúto možnosť zákazník využiť, si balík jednoducho aktivuje v Zákazníckej zóne na webe orange.sk.

Novinka, operátorom prezentovaná pod hashtagom #dnesdátujem, je dostupná od dnešného dňa, teda 24. marca.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať