Orange zo študentov spraví obchodníkov: Dáta môžu na trhu predať alebo ich kúpiť

Najväčší operátor na Slovensku, Orange, dnes predstavil nový paušál určený  pre študentov. Volá sa Go Yoxo a je skutočne jedinečný.

Najväčší operátor na Slovensku, Orange, dnes predstavil nový paušál určený  pre študentov. Volá sa Go Yoxo a je skutočne jedinečný. Držitelia tohto paušálu sa totiž môžu rozhodnúť ako naložia so svojimi mobilnými dátami. Nespotrebované dáta totiž môžu predať na trhu Yoxo Market a znížiť si tak cenu paušálu alebo ich, naopak, dokúpiť.

5 GB, neobmedzené hovory a SMS za 15 €

Študentský paušál Go Yoxo od Orangeu držiteľom ponúkne neobmedzené hovory a správa, 5 GB mobilných dát, neobmedzené dáta na obľúbene četovacie aplikácie a sociálne siete ako Snapchat, Instagram, Facebook, WhatsApp a Messenger za mesačný poplatok 15 €.

Získať ho pritom môžu len žiaci a študenti ZŠ, SŠ a VŠ vo veku od 15 do 26 rokov, ktorí sú držiteľmi preukazov ISIC, EURO<26učitelia vlastniaci ITIC kartu.

Obchodovanie s dátami

Jedinečnou súčasťou paušálu Go Yoxo je Yoxo Market, na ktorom mladí zákazníci môžu obchodovať so svojimi dátami. Práve na Yoxo Markete môžu predať svoje nespotrebované dáta, ak si ich nechcú preniesť do ďalšieho fakturačného obdobia, alebo si extra dáta dokúpiť, ak nejaké navyše potrebujú.

TIP REDAKCIE
Orange má nový paušál Go 1 €: Zaplatíte len to, čo prevoláte, maximálne 20 €

To im ponúka nielen slobodu voľby, ale zároveň aj možnosť ušetriť. Predajom svojich dát si totiž môžu znížiť svoju faktúru alebo, naopak, kúpiť dáta na Yoxo Markete si môžu tiež výhodnejšie.

Predaj aj nákup dát na Yoxo Markete je možný po balíkoch s objemom 1 GB. Zo začiatku je cena za 1 GB nastavená na 1 euro, pričom je pohyblivá v závislosti do ponuky a dopytu. Ak zákazník predá svoje dáta na Yoxo Markete, automaticky sa mu o danú sumu zníži nasledujúca faktúra. Rovnakú sumu zaplatí, ak si dáta na Yoxo Markete dokúpi. Oproti štandardnej cene  4 € za 1 GB  pri cene 1 € tak ušetrí 3 eurá.

Maximálny objem dát, ktorý študenti môžu na Yoxo Markete počas jedného fakturačného obdobia predať, sú 2 GB, pričom aj tento maximálny objem sa môže dynamicky meniť podľa toho, ako sa bude obchodovanie na Yoxo Markete vyvíjať.

Do Yoxo Marketu sa môžu prihlásiť všetci zákazníci s paušálom Go Yoxo cez aplikáciu alebo zákaznícku zónu Môj Orange.

1 GB mesačne za použitie Slovnaft BAjk

Orange dlhodobo myslí zodpovedne a ekologicky a chce motivovať aj svojich mladých zákazníkov, aby im záležalo na životnom prostredí. Preto sa spojil s prevádzkovateľom bicyklov Slovnaft BAjk.

Študenti, ktorí využívajú tento ekologický spôsob dopravy, dostanú od Orangeu dáta navyše. Pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO<26, ktorí majú zakúpený Ročný študent program Slovnaft BAjku, dostanú každý mesiac 1 GB dát navyše.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať