AKTUÁLNE: Samsung začína aktualizovať Galaxy Note10. Balíček má 1 GB, prináša veľké zmeny

Samsung pokračuje v rýchlom tempe aktualizácií.

Samsung spolu s novými vlajkovými loďami radu Galaxy S21 predstavil aj vynovené používateľské rozhranie One UI 3.1. Od predstavenia S21 neubehol dlhý čas, no Samsung už stihol aktualizáciu rozoslať na rad Galaxy S20, Galaxy Note20, Galaxy Z Flip, Galaxy Z Fold 2 a dokonca aj na Galaxy Tab S7. Teraz nastal čas aj na aktualizáciu Galaxy Note10.

Samsung začal aktualizačný balíček pre smartfóny podľa servera SamMobile distribuovať v Nemecku. Býva zvykom, že spoločnosti najprv spustia aktualizáciu len v jednom štáte, ak všetko dopadne dobre, pokračujú aj v ďalších. Inak to nebude ani teraz.

Samsung Galaxy Note10
Samsung Galaxy Note10

Aktualizácia Galaxy Note10: Pripravte sa na 1 GB

Najnovšia verzia nesie označenie N97xFXXU6FUBD a spolu s novým One UI 3.1 prináša aj bezpečnostnú záplatu k marcu 2021. Samotný inštalačný balíček je veľký až 1 GB, preto by ste ho mali sťahovať na Wi-Fi pripojení alebo v prípade ak máte objemnejší dátový balíček.

Aktualizácia prináša niekoľko nových funkcií ako napríklad Štít pre pohodlie očí, možnosť odstrániť GPS dáta z fotografií predtým, ako ich niekomu vyzdieľate, automatické prepínanie Galaxy Buds medzi kompatibilnými zariadeniami a ďalšie.

Zariadenia naposledy získali aktualizáciu v decembri 2020. Vtedy sa na ne dostal One UI 3.0 postavený na Android 11. Ak vám aktualizácia ešte neprišla, zamierte do nastavení, ťuknite na „Aktualizácia softvéru“ a následne na „Stiahnuť a nainštalovať“.

Aktuálna cena Samsung Galaxy Note10 na Slovensku

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať