Samsung Galaxy S10+

AKTUÁLNE: Android 11 s One UI 3.0 na Slovensku získava Samsung Galaxy S10 aj Galaxy S10e

Samsung spustil aktualizácie na najnovšiu verziu operačného systému Android 11 začiatkom decembra, kedy ju dostal ako prvý rad smartfónov Galaxy S20.

Samsung spustil aktualizácie na najnovšiu verziu operačného systému Android 11 začiatkom decembra, kedy ju dostal ako prvý rad smartfónov Galaxy S20.

Po krátkom čase sa k nim pridali zariadenia zo série Galaxy Note20, Note10 ako aj véčko s ohybným displejom Galaxy Z Flip. Juhokórejský výrobca už v tejto chvíli pracuje na distribúcii aktualizácie pre smartfóny Galaxy S10, vyplýva z informácií čitateľov TECHBYTE.

Android 11 je spojený s používateľským rozhraním One UI 3.0 a najnovšou januárovou bezpečnostnou záplatou.

Android 11
Samsung Galaxy S10+

Ako obvykle, aktualizácia sa medzi jednotlivými trhmi šíri postupne. Prednosť dostávajú medzinárodné verzie zariadení, ktoré poháňa čipset Exynos. Medzi prvými hlásia jej dostupnosť používatelia zo Švajčiarska, no aktualizáciu získavajú už aj niektorí používatelia na Slovensku.

Dobrou správou je, že Android 11 je určený nielen pre Galaxy S10 a Galaxy S10+, ale aj pre dostupnejší model Galaxy S10e. Žiaľ, verzia Galaxy S10 Lite sa v rámci dostupnosti aktualizácie nespomína. Obísť by ju ale nemala.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Honor 50: Bez Huawei, no za to s Google

Dostupnosť systémovej aktualizácie si môžete skontrolovať v nastaveniach smartfónu. Pred inštaláciou významnejšej aktualizácie je vhodné vykonať v zariadení zálohu všetkých dôležitých údajov.

Predchádzajúce inovácie Samsung zariadení na Android 11 prebehli alebo prebiehajú bez problémov, no aj tak by sme zálohu dát nepodceňovali. Pokiaľ vlastníte niektorý z modelov Galaxy S10 a v blízkej dobe natrafíte na aktualizáciu, dajte nám a ostatným čitateľom vedieť v diskusii nižšie.

Porovnajte si ceny Samsung Galaxy S10e u slovenských predajcov:

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať