Asus a Ikea myslia na komfort hráčov, prichádzajú s unikátnym príslušenstvom

Držiak na hrnček.

Svetoznámy obchodný reťazec s nábytkom, Ikea, sa minulý rok spojil s hernou značkou Asus za účelom výroby štýlového nábytku a šikovného príslušenstva určeného predovšetkým pre hráčov.

Gaming ako oblasť sa do širšieho povedomia dostala len nedávno, dá sa povedať, že len niekoľko rokov dozadu. Odvtedy však do segmentu zavítalo mnoho veľkých i malých značiek, čo je dôvod, prečo si dnes máme možnosť vybrať zo širokej ponuky herných stojanov, stolov, kresiel a mnoho ďalších pomôcok.

Ikea a Asus prinášajú šikovný držiak na pohár, ktorý je možné pripevniť k hrane stola

Pre šikovné nápady sa však vždy nájde miesto. Jeden takýto nápad viedol k vzniku malého, no veľmi užitočného príslušenstva, ktoré by neodmietol asi žiadny vášnivý hráč. Reč je o držiaku na pohár, ktorý vznikol zo spolupráce medzi spoločnosťami Asus a Ikea. Na novinku upozornil server PC Gamer.

Držiak je šikovný v tom, že je možné ho pripevniť priamo k hrane stola. Hráč sa tak môže po svoje pitie natiahnuť bez rizika, že by ho rozlial a zničil by si tak svoju cennú hernú klávesnicu, myš, alebo svoj herný notebook.

Držiak na pohár - Asus a Ikea
Zdroj: Ikea

Stojí niečo vyše 6 eur

V dnešnej dobe je bežné, že aj to najjednoduchšie príslušenstvo stojí pomerne veľa peňazí. Pre predmetný držiak to však neplatí. Jeho cena? 89 čínskych jüanov, čo v prepočte vychádza na približne 11,45 eur. Za túto sumu získate držiak a k nemu aj pohár so slamkou. Ak by ste si chceli zadovážiť iba samotný držiak, stačí vám zaplatiť 49 čínskych jüanov, teda približne 6,30 eur. Cena na našom trhu (ak sa sem novinka dopracuje) však zrejme bude mierne odlišná.

TIP REDAKCIE
Trump chystá vlastnú sociálnu sieť: TRUTH Social môže prísť už v roku 2022!

Produkt nájdete na oficiálnej stránke obchodu Ikea, konkrétne v sekcii LÅNESPELARE. Okrem držiaka na pohár si tu však môžete vybrať aj iné príslušenstvo, ako napríklad stojany, podložky pod klávesnicu, podložky pod myš či dokonca aj vankúš.

Ikea sľubuje, že produkty, ktoré vznikli v spolupráci s Asus, by sa na “ďalšie trhy” mali začať dopracovávať v októbri tohto roku.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať