Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11 Pro vraj príde vo februári. Čo môžeme očakávať?

Informátor Digital Chat Station deklaruje, že nový Mi 11 Pro sa nám ukáže tesne po čínskom jarnom festivale, konkrétne 12. februára 2021.

Xiaomi Mi 11 neostane sám. Výrobca pri svojej najnovšej sérii vlajkových lodí mierne pozmenil svoju stratégiu a ako prvý nám ukázal len základný model. Na vylepšenú verziu, Mi 11 Pro, si počkáme o trochu dlhšie, informuje server GSMArena odvolávajúci sa na tvrdenie známeho informátora.

Informátor vystupujúci ako Digital Chat Station deklaruje, že nový Mi 11 Pro sa nám ukáže tesne po čínskom jarnom festivale (inak známy aj ako čínsky nový rok), konkrétne 12. februára 2021.

Xiaomi sa rozhodol podobne ako OnePlus pri sérii OnePlus 8T. Kľúčovým rozdielom však je, že OnePlus od Pro verzie úplne upustil, zatiaľ čo Xiaomi svoj výkonnejší variant len posunul na neskôr.

dgs mi 11 pro 1
Zdroj: Playfuldroid

Čo môžeme od novej vlajkovej lode očakávať je momentálne predmetom špekulácií. Podľa Playfuldroid môže byť veľká časť komponentov rovnaká ako pri Mi 11. Konkrétne sa zmieňuje o displeji, procesore a hlavnom snímači obrazu. Naopak, odlišovať sa môže vo veľkosti batérie, type sekundárnych objektívov (a možno aj hlavného) a, pochopiteľne, v cene.

Digital Chat Station očakáva, že Mi 11 Pro ponúkne rýchlejšie nabíjanie a kvalitnejšie fotoaparáty. Nie je teda vylúčené, že novinka bude podporovať až 100 či 120 W nabíjanie. Taktiež môže ísť o vôbec prvý smartfón od Xiaomi so selfie fotoaparátom pod displejom.

dgs mi 11 pro 2
Zdroj: Playfuldroid

Toto sú však zatiaľ len dohady. Všetko sa oficiálnou formou dozvieme zrejme až o dva mesiace.

Total
3
Zdieľaní