POTVRDENÉ: Tento rok sa nedočkáme OnePlus 8T Pro

Pete Lau, CEO spoločnosti OnePlus, prostredníctvom siete Weibo prehlásil, že OnePlus 8T tento rok nebude doprevádzať “Pro” variant.

Pred časom sa po internete začali šíriť špekulácie, že OnePlus tento rok nevydá vylepšenú verziu vlajkovej lode OnePlus 8T. Vtedy sme si však nemohli byť ničím istí, nakoľko informácie nepochádzali z oficiálneho zdroja.

Tieto špekulácie sa však dnes oficiálne potvrdili. Pete Lau, CEO spoločnosti OnePlus, totižto prostredníctvom siete Weibo prehlásil, že OnePlus 8T tento rok nebude doprevádzať “Pro” variant. Všetkým užívateľom, ktorí čakali na top-end verziu chystaného smartfónu, odporúča obrátiť sa na OnePlus 8 Pro.

Zdroj: Weibo (via Android Authority)

Úprimne, dalo sa to čakať. Ako píše publikácia Android Authority, OnePlus zrejme nechce, aby sa zopakovala situácia z minulého roka, kedy OnePlus 7T Pro ponúkol oproti OnePlus 7 Pro len drobné, priam až zanedbateľné vylepšenia. Naopak, OnePlus 7T sa so štandardným OnePlus 7 nedal porovnať. Smartfóny sa odlišovali v počte fotoaparátov i obnovovacej frekvencii displeja.

TIP REDAKCIE
TOP 3: 3D tlačiarne za fantastické ceny, ktoré za to naozaj stoja

Čo čakať od OnePlus 8T?

Očakáva sa, že OnePlus 8T dorazí so 6,55-palcovým AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a 32 Mpx selfie snímačom, čipsetom Snapdragon 865+, 8/12 GB operačnej pamäte, 128/256 GB interného úložiska, 4 500 mAh batériou s podporou pre 65 W nabíjanie a štyrmi zadnými fotoaparátmi na čele so 48 Mpx hlavným snímačom.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať