ps5 cisticka

Nešťastník musel predať svoju PS5: Manželka si uvedomila, že nejde o čističku vzduchu

Život píše skutočne smutné príbehy. Jeden z nich sa odohral v Taiwane. Jeden muž musel predať novú PlayStation 5.

Život píše skutočne smutné príbehy. Jeden z nich sa odohral v Taiwane. Jeden muž musel predať novú PlayStation 5 po tom ako jeho manželka zistila, že nejde o čističku vzduchu ako najskôr tvrdil.

Nová PS5 je beznádejne vypredaná všade vo svete. Ten, kto si ju kúpil a má ju doma, môže byť naozaj rád. Tento fakt preto umocňuje pocit nešťastia, ktoré musel prežiť jeden muž z Taiwanu. Musel ju totiž predať.

Podobne ako mnohí hráči po svete, aj on chcel mať doma najnovší kus technológie. Aby prekryl svoj zámer investovať do novej konzoly, manželke povedal, že by si mali kúpiť čističku vzduchu. Lož má však krátke nohy. Jeho žena prišla na to, že PS5 v skutočnosti nie je čistička vzduchu, aj keď, podobať sa na isté modely určite podobá.

ps5
Čistička vzduchu značky Sharp. Zdroj: @bishutoyaju

O príbeh sa podelil Jin Wu, muž, ktorý od nešťastníka PS5 odkúpil. Wu opísal ako konzolu kúpil. Keď zavolal na číslo pri inzeráte, zodvihla mu žena, ktorá už na prvý pohľad nebola hráčkou. PS5 chcela predať aj napriek tomu, že jej cena nebola vysoká ako to býva vo zvyku. Príležitostní podnikatelia ju často predávali aj za dvojnásobok pôvodnej ceny.

Neskôr za ním dorazil muž, ktorý bol evidentne sklamaný. Bol to práve onen nešťastník predávajúci svoju PS5. Pochopiteľne, na internete sa okamžite strhla vlna kritiky voči manželke. Mnohí jej odkázali, že takto sa vychovávajú deti, nie manželia.

Aktuálna ponuka PlayStation 5 u slovenských predajcov:

 

Total
20
Zdieľaní