elon musk cyberpunk

Elon Musk is zahral Cyberpunk 2077: Nie je spokojný, smeje sa vývojárom

O tom, že hra Cyberpunk 2077 nie je bez chýb sme písali hneď niekoľkokrát. Hru si zahral aj Elon Musk, ktorý sa o svojich pocitoch rozhodol podeliť.

O tom, že hra Cyberpunk 2077 nie je bez chýb, sme písali hneď niekoľkokrát. Samotní tvorcovia priznali, že hra nie je v 100 % stave a hráčom začali ponúkať vrátenie peňazí. Očakávaný herný titul si zakúpilo a zahralo obrovské množstvo ľudí, medzi ktorými nechýbal ani slávny vizionár Elon Musk.

Musk, ktorý je veľmi aktívny hlavne na Twitteri, sa rozhodol podeliť o svoje pocity z hry. Vzhľadom na to, že je veľkým fanúšikom cyberpunk žánru sa to, koniec koncov, dalo čakať. CNET si dokonca všimol, že vývojári do hry pridali postavičku, ktorá sa (ne)nápadne podobá na šéfa Tesly a SpaceX.

Pod príspevok vývojárskeho štúdia CD Projekt, v ktorom sa za stav hry ospravedlňujú, Elon Musk zdieľal screenshot názoru neznámeho hráča, ktorý v ňom opísal, aký je z hry sklamaný. „Zobral som si týždeň dovolenky, aby som si túto hru zahral. Veľmi rýchlo som si uvedomil, že nejde o hru, na ktorú som čakal každý deň celých 8 rokov,“ píše sa v príspevku. „Plakal som až kým som nezaspal a nie som schopný fungovať. Rozplačem sa vždy, keď si na hru spomeniem a mojej PS4 sa nechcem ani dotknúť“.

Musk pridal niekoľko ďalších príspevkov. V jednom z nich je Michael Scott, hlavná postava sitkomu „The Office,“ v ktorom cez nohavice prestrčil prst. Je to reakcia na chyby v hre, v ktorých je postavičkám vidieť prirodzenie.

Šéfovi najhodnotnejšej automobilky nestačilo ani to. V tom istom vlákne reagoval na výmenu názorov neznámych ľudí o tom aké veľké prirodzenie by hráči nastavili postavičke Elona Muska. Musk reagoval, že by ho z tej veľkosti boleli kríže.

Elon nakoniec priznal, že Cyberpunk 2077 hral chvíľu a že si zvolil cestu „Nomad“. V tomto tweete už znel pozitívnejšie. Je teda možné, že si z vývojárov len uťahoval.

Total
5
Zdieľaní