ps4 cyberpunk

Cyberpunk 2077 pre PS4 je katastrofa: Sony problém rieši vrátením peňazí

Sony má nespokojným majiteľom hry Cyberpunk 2077 pre PS4 vracať peniaze, a to dokonca aj po prekročení dôležitej hranice 2 hodín po zakúpení.

Sony má nespokojným majiteľom hry Cyberpunk 2077 pre PS4 vracať peniaze, a to dokonca aj po prekročení dôležitej hranice 2 hodín po zakúpení. Vyplýva to zo zistení servera Eurogamer, ktorý informoval o stanovisku Sony.

O tom, že Cyberpunk 2077 na starších konzolách nevyzerá najlepšie sme informovali už pred niekoľkými dňami. Hra na PS4 neponúka tak dobré grafické spracovanie ako sa čakalo a okrem toho nedosahuje ani požadované snímkovanie aspoň 30 FPS. Niektorí hráči namerali len 15 až 20 FPS, čo niektorým ľuďom môže privodiť fyzickú nevoľnosť.

Musel som kontaktovať zákaznícku linku a počkať asi hodinu. Potom mi peniaze vrátili rýchlo,“ povedal jeden nespokojný hráč na Reddite. Podobne sa k peniazom dostal aj ďalší hráč, ktorý na linke taktiež pobudol približne hodinu.

Vývojári zo CD Projekt to nemajú ľahké. Po tom ako hru niekoľkokrát odložili sa ju rozhodli vydať tesne pred Vianocami. Nevyhli sa však mnohým chybám, ktoré často ovplyvňujú schopnosť pokračovať v príbehu. Na tieto problémy zareagovali aj akcie, ktoré firme ostro klesli.

TIP REDAKCIE
Máš Android? POZOR, útočníci môžu získať prístup k SMS, odpočúvať môžu aj hovory

Dva tábory

Zatiaľ čo hráči s výkonnejšími PC zostavami sú s hrou spokojní (priemerné hodnotenie 90), hráči na PS4 a Xbox One hre dávajú extrémne nízke hodnotenie. A niet sa čomu čudovať. Blúdiť v hre so zlou grafikou, slabým výkonom a chybami určite nie je príjemné.

Vedenie vývojárskeho štúdia CD Projekt však zamestnancom prisľúbilo, že dostanú vianočné bonusy tak ako im bolo avizované dopredu, a to aj napriek problémom. Štúdio však čelí obvineniam, že vývojárov tesne pred vydaním nútilo pracovať 6 dní do týždňa aj napriek záväzku, že tak nespravia.

Total
10
Zdieľaní