one ui 3 akt

AKTUÁLNE: Smartfóny Samsung Galaxy S20 na Slovensku získavajú Android 11 a One UI 3.0!

Samsung len pred pár dňami predstavil harmonogram aktualizácií na najnovšiu verziu Android 11 a používateľské rozhranie One UI 3.0.

Samsung len pred pár dňami predstavil harmonogram aktualizácií na najnovšiu verziu Android 11 a používateľské rozhranie One UI 3.0. Aktualizácia sa už stihla prepracovať aj na Slovensku. Ako sme informovali v samostatnom článku, Android 11 s One UI 3.0 prináša mnoho zmien, či už dizajnových, tak aj funkčných.

Ak používate smartfón zo série Galaxy S20 (zatiaľ okrem S20 FE), máme pre vás vynikajúcu správu. Samsung totiž Slovensko zaradil medzi prvé krajiny, v ktorých je nový systém dostupný.

Ako ste nám niekoľkí oznámili, vlajkové lode zo začiatku tohto roka prechádzajú na Android 11. Zrýchlené zasielanie aktualizácie ide ruka v ruke prísľubu spoločnosti Samsung pripravovať aktualizácie čo najrýchlejšie.

Aktualizáciu získava Galaxy S20 a S20+. Pre náš redakčný Galaxy S20 Ultra zatiaľ aktualizácia dostupná nie je. Je však možné, že sa dostupnosť bude líšiť kus od kusu, hlavne v závislosti od toho, kde ste si telefón kúpili. Operátori sú známi tým, že update často zdržujú.

TIP REDAKCIE
VIDEO: Samsung Galaxy S21 Ultra po 4 mesiacoch. Oplatí sa ešte kúpiť?

Samsung si One UI 3.0 a Android 11 pripravil pre mnohé populárne modely. Napríklad Galaxy S20 FE má aktualizáciu získať už o 2 týždne, séria Galaxy S10, Note10, Z Flip, Z Fold 2 a séria Galaxy Note20 už v januári.

Drvivá väčšina novších smartfónov má byť aktualizovaná v prvej polovici 2021, niektoré modely do septembra 2021. Celý zoznam nájdete na tomto odkaze.

Aktualizačný balíček je poriadne veľký, má až 2 GB. Ak sa ho rozhodnete sťahovať, skontrolujte či máte zapnutú Wi-Fi.

Aktuálna cena Samsung Galaxy S20+

Total
4
Zdieľaní