spotify smart reproduktor voice asistent

S Príbehmi sa roztrhlo vrece: Funkcia sa po novom objavuje už aj v Spotify

Toto nie je prvý prípad, kedy počujeme o Príbehoch v Spotify. Pôvodne o nich hovorila Jane Manchun Wong, a to ešte v auguste minulého roku.

Príbehy sú v prostredí sociálnych sietí čím ďalej viac a viac populárnejšie. Spočiatku boli akýmsi špecifikom Instagramu či Snapchatu, no dnes ich možno vidieť aj v prostredí Facebooku či dokonca aj Twitteru. A vyzerá to, že tu expanzia funkcie nekončí.

Ako píše server Android Police, Príbehy aktuálne testuje aj populárna hudobná služba Spotify. Ako prvý si novinky všimol YouTuber TmarTn, keď hľadal vianočnú pesničku. Po tom, ako si otvoril playlist Christmas Hits, si v náhľade všimol novej animovanej ikony. Ťuknutie na ňu ho zaviedlo do sekcie Príbehov, v ktorej sa nachádza niekoľko krátkych videí celebrít hovoriacich o ich obľúbených vianočných pesničkách. Po vizuálnej stránke ju možno priamo prirovnať k Príbehom z Instagramu či Facebooku.

Toto nie je prvý prípad, kedy počujeme o Príbehoch v Spotify. Pôvodne o nich hovorila Jane Manchun Wong, a to ešte v auguste minulého roku, kedy odhalila rozhovor s nórskou speváčkou Sigrid.

Túto funkciu už mám k dispozícii aj ja (verzia 8.5.86.854), čo znamená, že s veľkou pravdepodobnosťou aj vy.

spotify pribehy

Total
2
Zdieľaní