Slovo analytika: Ďalší iPhone SE vraj bude predstavený neskôr

Táto novinka bola súčasťou rozsiahlejšie správy, ktorá hovorila o tvrdom súboji až štyroch veľkých dodávateľov fotoaparátov pre rad iPhone 13.

Známy analytik Ming-Či Kuo sa pred pár dňami podelil o svoje predpovede pre budúcoročnú sériu iPhonov, resp. iPhone 13. Dnes prichádza s ďalšími predikciami, tentokrát však pre lacnejší rad smartfónov od Apple – iPhone SE.

Tvrdí, že Apple neobohatí rodinku cenovo dostupnejších iPhonov o nový model skôr ako v druhej polovici 2021. Ide o pomerne zaujímavé tvrdenie, nakoľko aktuálna verzia bola predstavená v apríli.

Táto novinka bola súčasťou rozsiahlejšej správy, ktorá hovorila o tvrdom súboji až štyroch veľkých dodávateľov fotoaparátov pre rad iPhone 13. Práve to môže ovplyvniť prípravu či produkciu nadchádzajúceho iPhone SE, píše GSMArena.

iphone se
Foto: Apple

6-palcový displej, 5G a dva foťáky

Čo sa týka výbavy, iPhone SE 3 má ponúknuť podporu pre 5G siete, displej s uhlopriečkou 6,06 palca, dva fotoaparáty na zadnej strane a Touch ID senzor.

Presná poloha senzora je však v tomto momente neznáma. Podľa publikácie Gizchina však nie je vylúčené, že poputuje pod displej.

TIP REDAKCIE
Samsung predstavil Galaxy Z Flip 3 Bespoke, u nás sa však predávať nebude

Nič nie je oficiálne

Musíme však zdôrazniť, že aj keď vyššie uvedené informácie pochádzajú od známeho a overeného analytika, stále neboli potvrdené oficiálnym zdrojom, preto ich nemôžeme brať ako hotovú vec.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať