Prvá vzorka: Takto má fotiť očakávaný OnePlus 8T!

OnePlus zverejnil prvú snímku, ktorá demonštruje schopnosti fotoaparátu OnePlus 8T v zhoršených svetelných podmienkach, resp. pri slabšom osvetlení.

Každý fanúšik značky OnePlus, ktorý sa aktuálne obzerá po novej vlajkovej lodi, nepochybne vie o blížiacom sa predstavení OnePlus 8T. To sa má konať už o týždeň, konkrétne 14. októbra.

O výbave vlajkovej lode OnePlus sme toho počas posledných týždňov počuli už dosť.

Z prednej strany má smartfón pokrývať 6,55-palcový AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a 32 Mpx selfie snímačom.

Pod ním sa bude nachádzať čipset Snapdragon 865+, 8/12 GB operačnej pamäte, 128/256 GB interného úložiska a 4 500 mAh batéria s podporou pre technológiu Warp Charge 65, čiže 65 W nabíjanie, ktoré dokáže jej kapacitu obnoviť v priebehu len 35 minút.

Vieme taktiež, že zadná strana OnePlus 8T bude domovom pre štyri fotoaparáty, konkrétne 48 Mpx hlavný snímač obrazu, 16 Mpx širokouhlý objektív, 5 Mpx makro senzor a 2 Mpx portrétový snímač.

TIP REDAKCIE
POLÍCIA REAGUJE: Nemieni tolerovať online šikanu, má ostrý odkaz pre Tarabu!

Prvá vzorka fotoaparátu

Fotoaparáty vždy boli akýmsi “slabším článkom” smartfónov značky OnePlus. V poslednom období sa však ich kvalita náramne zlepšila. A vyzerá to, že OnePlus 8T posunie latku ešte vyššie.

Spoločnosť totiž zverejnila prvú snímku, ktorá demonštruje schopnosti fotoaparátu OnePlus 8T v zhoršených svetelných podmienkach, resp. pri slabšom osvetlení. A musíme uznať, že sme veľmi milo prekvapení. Na fotografiu upozornil server 9to5Google.

OnePlus 8T má používať vylepšenú verziu hlavného snímača, ktorý je súčasťou aktuálnej vlajkovej lode spoločnosti OnePlus, konkrétne OnePlus 8 Pro.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať