Za OnePlus 8T si zákazníci priplatia, naznačuje informátor

Spoločnosť OnePlus na sociálnej sieti Twitter potvrdila príchod nového zariadenia, ktorým bude pochopiteľne očakávaný smartfón OnePlus 8T. Výrobca ho predstaví 14. októbra prostredníctvom online podujatia.

Spoločnosť OnePlus na sociálnej sieti Twitter potvrdila príchod nového zariadenia, ktorým bude pochopiteľne očakávaný smartfón OnePlus 8T. Výrobca ho predstaví 14. októbra prostredníctvom online podujatia.

OnePlus 8T by mal poháňať čipset Snapdragon 865(+), 8/12 GB operačná pamäť, 128/256 GB úložisko alebo 4500 mAh batéria so 65W nabíjaním. Dobre tiež vyzerá 120 Hz AMOLED displej s FHD+ rozlíšením či štvorica fotoaparátov na čele s hlavným 48 Mpx snímačom obrazu.

Zdá sa, že zariadenie bude už priamo od výroby bežať pod hlavičkou najnovšej verzie operačného systému Android 11. Krátko na to by mal byť distribuovaný formou aktualizácie predchádzajúcim modelom OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro.

Cena OnePlus 8T

Výrobca OnePlus sa odrazil od priečky cenovo dostupných vlajkových lodí. V apríli predstavený rad OnePlus 8 zrovna nepotešil fanúšikov zatiaľ najvýraznejším medziročným zvýšením maloobchodnej ceny.

OnePlus 8T
Takto by mal vyzerať OnePlus 8T. Foto: @OnLeaks, @Pricebaba

OnePlus 8 vstúpil na trh s cenou 699 eur (799 eur za pamäťovo vyššiu verziu), OnePlus 8 Pro sa začal predávať za 899 eur v základnej konfigurácii. Tá lepšia stála až 999 eur. Dopyt po dostupnejšom riešení výrobca vykompenzoval v priebehu leta smartfónom OnePlus Nord za 409 eur.

TIP REDAKCIE
Apple sa pripravuje na historicky najsilnejší rok: Jeseň 2022 bude šialená, toto všetko chystá!

Koľko bude stáť OnePlus 8T? Zase viac. Informátor s prezývkou Chun tvrdí, že si výrobca za základnú verziu s 8 GB RAM 128 GB úložiskom vypýta 799 eur. Verzia s 12 GB RAM a 256 GB ROM má stáť 899 eur.

Špekuluje sa, že OnePlus tento rok nepredstaví Pro verziu modelu 8T. Pokiaľ by sa tieto informácie nepotvrdili a naozaj by sme sa dočkali aj zariadenia OnePlus 8T Pro, mohlo by ísť o prvý smartfón výrobcu, ktorý svojou cenou prekoná psychologickú hranicu 1000 eur.

V tejto chvíli ale ešte nie je, snáď okrem dátumu predstavenia, nič isté. Počkáme si preto na ďalšie podrobnosti.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať