rychle nabijanie

OnePlus 8T ponúkne bleskovo rýchle nabíjanie, batériu do plnej kapacity obnoví v priebehu len 35 minút!

Podľa výrobcu má nabíjanie na úroveň 58 % trvať približne 15 minút. Na obnovenie celej kapacity batérie vraj budeme čakať len 35 minút.

Spoločnosť OnePlus v polovici budúceho mesiaca, konkrétne 14. októbra, predstaví svoju novú vlajkovú loď – OnePlus 8T. Zariadenie toho ponúkne naozaj veľa, od špičkového displeja, cez vysoko výkonný procesor až po bleskovo rýchle nabíjanie.

Už vieme, že OnePlus 8T ponúkne 4 500 mAh batériu s podporou pre technológiu Warp Charge 65, resp. 65 W nabíjanie. Pôjde tak o najrýchlejšie nabíjateľný smartfón OnePlus.

Ak si spomínate, posledná vlajková loď od OnePlus, OnePlus 8 Pro, dorazila s podporou pre 30 W nabíjanie. OnePlus 8T tak ponúkne o celých 35 W viac. Čo to znamená pre nás? Podľa výrobcu má nabíjanie na úroveň 58 % trvať približne 15 minút. Na obnovenie celej kapacity batérie vraj budeme čakať len 35 minút. Pete Lau, CEO OnePlus, ďalej potvrdil, že OnePlus 8T dorazí bez podpory pre bezdrôtové nabíjanie, čo je celkom škoda.

TIP REDAKCIE
Akvizícia Activision Blizzard sa nezaobišla bez vtipov: Hráči tvoria memes ako na bežiacom páse

Ako je to možné?

Ako píše server XDA-Developers, OnePlus 8T nebude vybavený jednou, ale dvoma batériami, ktoré spoločne dosiahnu kapacity 4 500 mAh. Prečo toto riešenie? Batérie sa totiž dokážu nabíjať súčasne, a tak celý proces bude trvať o poznanie kratšie.

Ak by mal smartfón len jednu batériu, OnePlus by zrejme musel výkon nabíjania znížiť. 65 W by ju totiž postupne poškodzovalo.

Očakávané špecifikácie

Okrem batérie s podporou pre 65 W nabíjanie má OnePlus 8T ponúknuť Snapdragon 865+, 8/12 GB operačnej pamäte, 128/256 GB interného úložiska, 6,55-palcový AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a 32 Mpx selfie snímačom a štyri zadné fotoaparáty na čele so 48 Mpx objektívom.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať