AKTUÁLNE: MS v ľadovom hokeji už nebudú na RTVS. Práva na 4 roky získala JOJ

Televízia JOJ získala práva na vysielanie MS v ľadovom hokeji od roku 2024. Platia na 4 roky na všetkých platformách na území Slovenska.

Tradičné sledovanie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji od roku 2024 nezabezpečí RTVS ako doteraz, namiesto toho sa vysielanie presunie do televízie JOJ. O nákupe práv na štyri roky informovala televízia.

Televízia JOJ rozširuje športovú ponuku pre svojich divákov! Najväčším ťahákom budú určite Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ale aj iné atraktívne športy,hovorí JOJ.

Televízia ďalej spresnila, že prvý šampionát (v roku 2024), ktorý bude vysielať, bude prebiehať v susednom Česku. JOJ bude jediným televíznym vysielateľom šampionátu na území Slovenska, a to na všetkých dostupných platformách.

Nielen hokej

Skupina JOJ Group okrem práv na vysielanie MS v ľadovom hokeji získala aj ďalšie práva. Spomenieme napríklad svetový pohár v alpskom lyžovaní (od sezóny 2021/2022), kde súťaží Slovenka Petra Vlhová.

To, koľko televízia za práva zaplatila nateraz nezverejnila. Rovnako nie je známe, prečo RTVS stratila práva po tak dlhej šnúre vysielania.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať