Legenda sa vracia! Ubisoft potvrdil remake Prince of Persia: The Sands of Time

Ubisoft pripravuje remake obľúbenej hernej lahôdky, ktorá pôvodne debutovala ešte v roku 2003. Na pulty obchodov sa má dopracovať začiatkom budúceho roku.

Ubisoft prichádza so skvelou novinkou, ktorá poteší každého milovníka akčných adventúr. Legendárny titul Prince of Persia: The Sands of Time sa po 17 rokoch vracia späť na scénu.

Správne, herné štúdio pripravuje remake obľúbenej hernej lahôdky, ktorá pôvodne debutovala ešte v roku 2003. Na pulty obchodov by sa mala dopracovať už na začiatku budúceho roku, pričom bude dostupná na Xbox One, PlayStation 4 a PC.

Nepôjde však len o letmú prerábku. Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai hru prerobili od základov, pričom použili nový AnvilNext Engine. Očakávať máme nielen fantastické grafické spracovanie, ale aj modernizovanú hrateľnosť.

V rámci príbehu má hra ostať nezmenená, píše The Verge. Starší hráči sa tak môžu tešiť na poriadnu dávku nostalgie.

Prvýkrát v hlavnej úlohe

Prince of Persia: The Sands of Time Remake je zároveň prvým veľkým titulom od Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai. Štúdiá doposiaľ pri tvorbe hier len asistovali. Teraz sa chopili vedenia.

TIP REDAKCIE
Chuwi MiniBook X: Šialený 10,8-palcový 2K notebook za cenu, ktorá sa často nevidí!

Prince of Persia: The Sands of Time Remake bude dostupný pre vyššie spomenuté platformy od 21. januára 2021, a to za sympatických 40 eur. Zahrať si ho však budete môcť aj na Xbox Series X/Series S či PlayStation 5. Nové konzoly totiž ponúknu spätnú kompatibilitu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať