Na Slovensku je nový operátor: RADOSŤ ponúka neobmedzené dáta, SMS a hovory za 20 € mesačne!

Slovenská scéna s operátormi sa rozšíri o ďalší prírastok. O2 totiž už v októbri spustí digitálneho operátora Radosť. Neobmedzený balík má za 20 €!

Slovenská scéna s operátormi sa rozšíri o ďalší prírastok. O2 totiž už v októbri spustí digitálneho operátora Radosť, ktorý ponúkne zaujímavú ponuku zameranú hlavne na dáta za lákavý poplatok. Neobmedzený balíček totiž stojí len 20 €.

O2 dnes médiám prezradil, že na Slovensku spustí digitálneho operátora Radosť. Operátor pritom nebude mať kamenné predajne a ani predajných partnerov. Celý systém nákupu bude prebiehať online cez aplikáciu, resp. cez webové rozhranie.

K dispozícii budú tri programy platné 30 dní. Poďme si ich predstaviť.

Nekonečná Radosť – 20 €

Nekonečná Radosť, ako názov napovedá, ponúka neobmedzené „HD dáta“ a neobmedzené Minúty/SMS/MMS. Operátor zatiaľ nechcel špecifikovať, aký rýchly tento internet bude, no prezradil, že hravo postačí na streamovanie Full HD videa. Nespresnil však, z akého zdroja.

Rovnako nič nepovedal ani o prípadnom FUP, teda dátovom limite, ktorý je často prítomný aj pri neobmedzených balíčkoch. Viac by sme sa mali dozvedieť v októbri. Čo však vieme už teraz je cena. Mesačne stojí 20 €.

Prehľad

  • Dáta: Neobmedzené
  • Volania/SMS/MMS: Neobmedzené
  • Cena: 20 €
TIP REDAKCIE
Realme otočil, tablet Realme Pad nakoniec dostane Android 12

Veľká Radosť – 10 €

Za 10 € od operátora Radosť získate 8 GB HD dát a 200 minút/SMS/MMS správ. Po presurfovaní dát alebo prevolaní voľných minút či minutí predplatených SMS je možné paušál rozšíriť. Jedna minúta hovoru, SMS alebo MMS nad rámec budú stáť 0,05 €. Dokúpiť bude možné aj dáta. 1 GB dát bude stáť 2 €.

Prehľad

  • Dáta: 8 GB
  • Volania/SMS/MMS: 200
  • Cena: 10 €

Malá Radosť – 5 €

Malá Radosť funguje rovnako ako tá „Veľká,“ akurát do vienka dostanete len 2 GB HD dát a 100 predplatených minút/SMS/MMS.

Prehľad

  • Dáta: 2 GB
  • Volania/SMS/MMS: 100
  • Cena: 5 €

Kedy presne odštartuje predaj služby nevieme. Vieme len to, že sa tak stane v októbri. Operátor však láka na prvých 7 dní zadarmo bez nutnosti platenia. Hodí sa to napríklad pre tých zákazníkov, ktorí si nie sú istí pokrytím.

Operátor zároveň upozorňuje, že všetko vyriešite v aplikácii, ktorá bude neskôr dostupná v Google Play a App Store. Zákazníka rozozná pomocou technológie rozpoznávania tváre.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať