Pripravovaný OnePlus 8T vraj ponúkne podporu pre až 65 W nabíjanie!

Oproti predošlým vlajkovým lodiam OnePlus, ktoré podporovali maximálne 30 W nabíjanie, tak pôjde o značné vylepšenie.

Výrobca OnePlus plánuje (dúfajme už čoskoro) predstaviť svoju novú vlajkovú loď OnePlus 8T. Po minulé roky séria pozostávala z dvoch modelov, tentokrát však bude situácia iná.

OnePlus totižto údajne upustí od výkonnejšej verzie, resp. OnePlus 8T Pro. S informáciou približne pred týždňom prišiel informátor Max J.

Dôvod je pomerne jednoduchý. Z dostupných informácií vyplýva, že OnePlus 8T Pro oproti OnePlus 8 Pro ponúkne len jedno výraznejšie vylepšenie – procesor. Pre výrobcu tak bude výhodnejšie tento rok vynechať výkonnejší variant a ponúknuť len štandardnú verziu. Tému sme vám viac priblížili v samostatnom článku.

Mnohých táto novinka rozhodne nepotešila, no netreba si lámať hlavu. Vyzerá to, že OnePlus 8T ponúkne dostatok špičkových technológií a komponentov, aby dokázal sadnúť aj náročnejším používateľom.

Zatiaľ vieme, že OnePlus 8T má ponúknuť 6,55-palcový AMOLED displej s FHD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 120 Hz, čipset Snapdragon 865+, 8/12 GB operačnej pamäte, 128/256 GB interného úložiska, Android 11 a výkonnejší hlavný snímač.

TIP REDAKCIE
Microsoft VARUJE: Začal sa šíriť absolútne deštruktívny malvér, vypína celé krajiny!

Nové informácie sa týkajú nabíjania

Dnes sme opäť o niečo múdrejší. Známy informátor OnLeaks a Pricebaba nám totiž odhalili nielen nové rendery očakávaného zariadenia, ale aj ďalšie špecifikácie.

Podľa Pricebaba má OnePlus 8T ponúknuť batériu s kapacitou 4 500 mAh a podporou pre až 65 W nabíjanie Warp Charge. Oproti predošlým vlajkovým lodiam od OnePlus, ktoré podporovali maximálne 30 W nabíjanie, tak pôjde o značné vylepšenie.

Čo očakávať v rámci optiky?

Foto modul na zadnej strane zariadenia má byť domovom pre štyri snímače, konkrétne 48 Mpx hlavný, 16 Mpx širokouhlý, 5 Mpx makro a 2 Mpx portrétový senzor. V kruhovom výreze na prednej strane nájdeme 32 Mpx selfie fotoaparát.

Čo sa týka dátumu predstavenia, OnePlus 8T by sa nám mohol ukázať niekedy na konci septembra alebo začiatkom októbra. Rovnako si nemôžeme byť istí ani cenou, o ktorej sa zatiaľ len špekuluje.

A ako teda bude OnePlus 8T vyzerať?

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať