facebook

Vedeli ste? Mark Zuckerberg je veľkým fanúšikom Samsung smartfónov

CEO Facebooku v rozhovore so známym YouTuberom MKBHD prehlásil, že obľubuje Samsung smartfóny a že ich používa už niekoľko rokov.

Mark Zuckerberg, CEO spoločnosti Facebook, o sebe prezradil veľmi zaujímavý fakt. V rozhovore so známym YouTuberom MKBHD (vlastným menom Marques Keith Brownlee) prehlásil, že obľubuje Samsung smartfóny a že ich používa už niekoľko rokov, informoval server SamMobile.

Facebook a Samsung sú partnermi už pomerne dlho. Spoločnosti spolupracovali a stále spolupracujú na rôznych projektoch. Ako príklad môžeme použiť Gear VR, headset, ktorý používal softvér od Facebooku. Žiaľ, Samsung neskôr od Gear VR upustil.

Toto je vôbec prvýkrát, čo Mark takto otvorene prejavil svoju náklonnosť k Samsung smartfónom a OS Android. MKBHD sa ho totiž spýtal, aký telefón má práve teraz vo vrecku. CEO Facebooku na ňu odpovedal takto: “Vieš, už dlhé roky používam smartfóny od Samsungu a som ich veľkým fanúšikom. Myslím si, že vyrábajú skvelé telefóny.”

Lepší prehľad

Veľká časť ľudí, ktorí používajú produkty od Facebooku, funguje na smartfónoch s OS Android. Pre Marka aj členov manažmentu je teda používanie smartfónov s Androidom pomerne kľúčové – spoločnosť tak má oveľa lepší prehľad o prostredí, s ktorým pracuje väčšina užívateľov.

TIP REDAKCIE
Toto doma nemôže chýbať žiadnemu kutilovi: Gravírovačka za neprekonateľnú cenu a dopravou zadarmo!

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať