iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max pózujú na nových renderoch

Snímky naznačujú, že top-end modely budú po vizuálnej stránke mierne pripomínať generáciu iPhone 4, súdiac podľa tvaru tela.

Nový rad iPhonov sa neodvratne blíži. Pripravované modely však nedorazia súčasne. Predstavenie totiž má byť rozdelené na dve fázy, pričom v každej sa nám ukážu dve zariadenia.

O iPhone 12 sme toho v poslednom období počuli už dosť. Nové informácie však nikdy nie sú na škodu, čo platí aj pre čerstvý príspevok užívateľa apple_idesigner (Michael Ma) na sieti Twitter.

Ten totiž zverejnil nové rendery, ktoré nám majú ponúknuť náhľad na dizajn dvoch výkonnejších modelov, resp. iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Snímky naznačujú, že zariadenia budú po vizuálnej stránke mierne pripomínať generáciu iPhone 4, súdiac podľa tvaru tela. Displej však nebude ohraničovať veľká brada a čelo. V jeho vrchnej časti nájdeme starý známy výrez pre všetky dôležité senzory.

TIP REDAKCIE
POZOR: Google od júla spoplatní službu, ktorá bola dlhé roky zadarmo

Apple zajtra predstaví niekoľko nových produktov, iPhony však nečakajte

Apple má už zajtra usporiadať podujatie, počas ktorého nám ukáže hneď niekoľko čerstvých produktov. Žiaľ, nové iPhony na zozname nenájdeme.

Predstavenie nového radu iPhonov bude rozdelené na dve fázy. Podľa Bloomberg sa najskôr dočkáme lacnejších verzií, presnejšie iPhone 12 a iPhone 12 Max.

Publikácia DigiTimes však uvádza, že prvé nebudú lacnejšie varianty, ale 6,1-palcové modely, a teda iPhone 12 Max a iPhone 12 Pro. Dôvodom majú byť základné dosky SLP. Téme sme sa viac venovali v samostatnom článku.

Tak či onak, prvých dvoch iPhonov sa máme dočkať v polovici októbra, druhých dvoch na začiatku novembra.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať