Xiaomi ohlásilo virtuálne podujatie. Dočkáme sa predstavenia niekoľkých nových smartfónov

Xiaomi tento rok oslavuje 10. výročie svojho pôsobenia na trhu. Na oslavu tohto významného jubilea sa spoločnosť rozhodla usporiadať virtuálne podujatie.

Xiaomi tento rok oslavuje 10. výročie svojho pôsobenia na trhu. Na oslavu tohto významného jubilea sa spoločnosť rozhodla usporiadať virtuálne podujatie, počas ktorého nám ukáže niekoľko nových smartfónov a iné zaujímavé produkty, píše server Android Authority.

Na podujatie, ktoré sa má konať 11. augusta o 13:30 nášho času, ako prvý upozornil renomovaný informátor Digital Chat Station prostredníctvom siete Twitter.

Sprevádzať nás ním má samotný CEO Xiaomi Lei Jun, ktorý nám porozpráva o minulosti, prítomnosti i budúcnosti jeho firmy. Ako sme však už spomenuli v úvode, čaká nás aj prekvapenie v podobe hneď niekoľkých nových smartfónov a iných produktov. Jednou z noviniek má byť čerstvý model z obľúbeného radu Mi 10 (Mi 10 Pro+?).

https://twitter.com/StationChat/status/1290108481975005184

Čo môžeme očakávať?

V poslednom období sme počuli o mnohých pripravovaných telefónoch z kuchyne Xiaomi. Informátor však hovorí len o “niekoľkých nových smartfónoch”, pričom konkrétne názvy neuvádza.

TIP REDAKCIE
Britský regulátor rozhodol: Facebooku nariadil, aby predal platformu Giphy

S najväčšou pravdepodobnosťou sa dočkáme debutu Redmi K30 Ultra, smartfónu vybaveného čipsetom Dimensity 1000 od MediaTek a displejom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz. Nevylučuje sa však ani predstavenie zatiaľ neznámeho smartfónu vybaveného batériou s podporou pre 120 W nabíjanie a čipsetom Snapdragon 865.

O tom, čo všetko nám Xiaomi počas podujatia ukáže, môžeme zatiaľ len polemizovať.. Hlavu si však už nebudeme lámať dlho, všetko sa oficiálnou cestou dozvieme už budúci utorok. Sme zvedaví.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať